Odpowiedz

Likwidacja oddziału

Witam

Likwidacja- przeniesienie oddziału przy ul. Barkocińskiej to chyba jakaś nieprzemyślana decyzja. W promieniu około 5 km brak  oddziału banku a już nie mówiąc o bankomatach i wpłatomatach. Najwyraźniej decydenci mają klientów w głębokim poważaniu. Bo jak wytłumaczyć likwidację jednego z nielicznych oddziałów po tej stronie Wisły w środku potężnego skupiska osiedli znajdujących się wokoło tzw obwodnicy Targówka. Ktoś powie jest przy Kondratowicza, bankomat na Wincentego i w sklepie z logo sympatycznego owada. To chyba trochę mało od tego miejsca do Wisły brak takowych.

Może chociaż postawić w tym miejscu  albo w pobliżu bankomat jeżeli nie ING to PLANET.

Z poważaniem jeszcze Wasz klient.

Odpowiedz
0 Lajków
JK1
JK1
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
1
27-11-2018
Wiadomość 1 z 4 (1 826 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału

Rozumiem, że zmiana lokalizacji naszego oddziału może budzić różne emocja u naszych klientów. Oddział z ulicy Barkocińskiej przenosimy do Praskiego Centrum Koneser. Otwarcie nowej lokalizacji planujemy na 30.11.2018 roku. Dodatkowo staramy się, aby większość dyspozycji nasi klienci mogli wykonywać zdalnie (Moje ING / telefonicznie). Co do bankomatów naszych i tych należących do sieci Planet Cash to możesz je wyszukać w naszej wyszukiwarce https://www.ing.pl/oddzialy-i-bankomaty?type=bankomat . Twoją sugestię dotyczącą udostępnienia nowych urządzeń w tej lokalizacji przekazałem do osób zajmujących się tym tematem w naszym banku. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
498
145
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (1 768 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału

Witam

Ze świecą szukać na TARGÓWKU MIESZKANIOWYM bankomatu ING albo współpracującego. Obsługa konta prowadzona jest przez internet z tym  nie mam problemów.

Ale pobrać gotówki przez internet się nie da.

Z zadowoleniem przyjmuję informację o że moja sugestia  o zainstalowaniu bankomatów w tej lokalizacji dalej została przekazana.

Jeszcze bardziej zadowolony będę jeżeli zostanie to zrealizowane.

Pozdrawiam

JK1
JK1
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
1
27-11-2018
Wiadomość 3 z 4 (1 704 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału

Wiele osób założyło konta w państwa banku, ze względu na bliskość oddziału miejsca zamieszkania. Obecnie likwidacja jedynego na osiedlu bankomatu, w którym można wypłacać pieniądze bez prowizji zmusi wielu klientów do przejścia do innego banku. Osobiście zamierzam to zrobić, tym bardziej, że z Targówka mieszkaniowego nie ma bezpośredniego dojazdu do nowej siedziby oddziału

Odpowiedz
0 Lajków
AlaSz1
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
30-11-2018
Wiadomość 4 z 4 (1 677 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy