Odpowiedz

Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Dzień dobry, w imieniu swoim jak i mieszkańców Szopienic w Katowicach zwracam się z prośbą o zlokalizowanie na terenie dzielnicy bankomatu z wpłatomatem. Aktualnie na terenie Szopienic znajduje się jeden bankomat Planet Cash w sklepie Biedronka (ul. Bednorza) bez opcji wpłaty. Aby wpłacić pieniądze na konto w ING mieszkańcy muszą jeździć kilka km dalej na Giszowiec lub do centrum handlowego Dąbrówka. Co ciekawe to właśnie w Szopienicach znajduje się też niedawno wyremontowane Centrum Rozliczeniowe Katowice ING przy ul. Roździeńskiej 41. Niestety podczas remontu ktoś zapomniał i w biurowcu nie ma żadnego zewnętrznego bankomatu ani wpłatomatu. Liczę na pozytywne rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
mm_szop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-04-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 106 wyświetleń)

Re: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Dziękujemy za zgłoszenie Emotikon: Szczęśliwy Przyjrzymy się tej lokalizacji. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
672
167
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (1 059 wyświetleń)

Re.: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Witam - minęło ponad 8 miesięcy. Czy przyjrzeli się Państwo tej lokalizacji? Niestety nadal trzeba daleko jeździć, aby wpłacić gotówkę.
Odpowiedz
0 Lajków
mm_szop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-04-2021
Wiadomość 3 z 3 (111 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zaufane urządzenia - automatycznie usuwane?

@Mac Jeżeli nie używasz aplikacji na danym telefonie przez 90 dni, to dla bezpieczeństwa odparujemy ją z Twojego telefonu. Musisz ją wtedy aktywować ponownie. 

17-01-2022
[SYGESTIA] Pomysł zainspirowany pobytem w niemczech

Witam, mieszkając w DE bardzo spodobał mi się pomysł że na rachunkach był kod QR a aplikacja bankowa miała czytnik tych kodów. Po przeczytaniu takiego kodu (mandat, rachunek za prąd itp.) wszystkie is

...

17-01-2022
Re: pierwszy login do aplikacji na iphone 12 Pro Max

dzięki za pomoc.

sprawdziłem wszystkie 3 opcje i dalej bez zmian...

16-01-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy