Odpowiedz

Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Dzień dobry, w imieniu swoim jak i mieszkańców Szopienic w Katowicach zwracam się z prośbą o zlokalizowanie na terenie dzielnicy bankomatu z wpłatomatem. Aktualnie na terenie Szopienic znajduje się jeden bankomat Planet Cash w sklepie Biedronka (ul. Bednorza) bez opcji wpłaty. Aby wpłacić pieniądze na konto w ING mieszkańcy muszą jeździć kilka km dalej na Giszowiec lub do centrum handlowego Dąbrówka. Co ciekawe to właśnie w Szopienicach znajduje się też niedawno wyremontowane Centrum Rozliczeniowe Katowice ING przy ul. Roździeńskiej 41. Niestety podczas remontu ktoś zapomniał i w biurowcu nie ma żadnego zewnętrznego bankomatu ani wpłatomatu. Liczę na pozytywne rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
mm_szop
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
27-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (230 wyświetleń)

Re: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Dziękujemy za zgłoszenie Emotikon: Szczęśliwy Przyjrzymy się tej lokalizacji. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
552
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (183 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zajęcie egzekucyjne

Konto z zajęciem egzekucyjnym możesz zamknąć w dowolnym oddziale naszego banku. Zajęcie egzekucyjne nie musi być wtedy w całości spłacone, jednak jeśli my naliczyliśmy jakieś opłaty (np. za konto czy

...

06-05-2021
Re.: Samsung Galaxy J3 2016

W nowej wersji aplikacji celowo było zrobione, aby nie można było zrezygnować z aktualizacji. W innych bankach rzeczywiście dbają o klientów, aby nie robić problemów z aplikacjami na starych telefonac

...

06-05-2021
Re.: Oferta pożyczki

Bank chyba taka taktykę zastosował bo i u mnie i u mojej żony sytuacja jest identyczna. 120 miesięcy to fikcja

06-05-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy