Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz

dotacje dla wspólnoty mieszkaniowej

Mam pytanie ,mieszkam w budynku wspólnoty mieszkaniowej i mam projekt na wykonanie termmodernizacji budynku.

Proszę o wsparcie w zakresie info, w jaki sposób i gdzie należy szukać pomocy w celu uzyskania dotacji na ten cel ?.

Odpowiedz
0 Lajków
STERUT12
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
21-02-2020
Wiadomość 1 z 6 (5 541 wyświetleń)

Re: dotacje dla wspólnoty mieszkaniowej

Cześć, 

 

czy możesz doprecyzować, jaką formę dotacji masz na myśli? Chcesz wystąpić jako wspólnota czy osoba prywatna/firma? Podaj nam więcej szczegółów, abyśmy mogli się do tego odnieść. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 6 (5 541 wyświetleń)

Re: dotacje dla wspólnoty mieszkaniowej

Aktualnie prowadzimy prace termomodernizacyjne(od września 2019 wymieniliśmy dach i wykonaliśmy izolację gruntową budynku z naszych środków z funduszu remontowego ) na budynku wspólnoty mieszkaniowej,której jestem mieszkańcem i szukamy sposobu uzyskania wszelkich rodzajów dotacji,które pomogą nam dokończyć prace termomodenizacyjne(ocieplenie całego budynku,wymiana części okien i ewentualnie montaż fotowoltaiki na potrzeby zasilania energetycznego budynku, łącznie z oświetleniem,ogrzewanien i PCW).

Warunkiem podstawowym jest uzyskanie jak największego procentowego udziału dotacji do w/w inwestycji.

Proszę o pomoc jak taką pomoc uzyskać jak załączonym przykładzie 

Odpowiedz
0 Lajków
STERUT12
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
21-02-2020
Wiadomość 3 z 6 (5 424 wyświetleń)

Re: dotacje dla wspólnoty mieszkaniowej

STERUT12 nie posiadamy kredytu termomodernizacyjnego z dotacją. W ramach naszej oferty możemy zaproponować Ekokredyt dla Wspólnot Mieszkaniowych.
Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Zachęcam także do kontaktu na czacie z naszymi specjalistami do obsługi przedsiębiorców od 8:00 do 20:00. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (5 377 wyświetleń)

Re: dotacje dla wspólnoty mieszkaniowej

Przepraszam,że się upieream przy temacie dotacji ale one w zasadzie tylko mnie interesują,jakie są i jak je uzyskać dla przedstawionego peojektu ?

Odpowiedz
0 Lajków
STERUT12
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
21-02-2020
Wiadomość 5 z 6 (5 317 wyświetleń)

Re: dotacje dla wspólnoty mieszkaniowej

My nie mamy oferty z dotacją 😥 Ciężko mi powiedzieć, w jaki sposób i gdzie mógłbyś ją dostać.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 6 (5 262 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy