Odpowiedz

#zdalnidopomocy

Sorry, numer telefonu uciekł mi spod małego prawego palca "Enter" :-)

 

#zdalnidopomocy to akcja, w której - jak czytam - możemy pomagać poprzez pogaduchy przez telefon. Prowadzę już taką akcje wśród znajomych na WAP i MSNGR. Nazwałem ją covidowy memuariusz. Z każdym, kto ma ochotę, porozmawiam o latach 1956-do 2000. Uwaga: jestem zawodowym "słuchaczem" (taki mój nowy zawód) i z pewnością nie będę próbował Cię przegadać :-)
Mój numer telefonu w Warsaw (PL) :  +48 22 665 02 91    najchętniej w godz. 20:00 - 22:45

 

Aaron_777
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
04-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 330 wyświetleń)

#zdalnidopomocy Covidovy Memuariusz

Dziękuję za pierwszy telefon. Krótki: "czy mogę zadzwonić około południa, jestem sędziwą seniorką i wcześnie chodzę spać?"
Odpowiedź moja była: w samo południe nie mogę, ale mogę dodać dodatkowe godziny: 17:45 - 19:15.

Aaron_777
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
04-04-2020
Wiadomość 2 z 2 (4 341 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy