Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz
Highlighted

#zdalnidopomocy

Sorry, numer telefonu uciekł mi spod małego prawego palca "Enter" :-)

#zdalnidopomocy to akcja, w której - jak czytam - możemy pomagać poprzez pogaduchy przez telefon. Prowadzę już taką akcje wśród znajomych na WAP i MSNGR. Nazwałem ją covidowy memuariusz. Z każdym, kto ma ochotę, porozmawiam o latach 1956-do 2000. Uwaga: jestem zawodowym "słuchaczem" (taki mój nowy zawód) i z pewnością nie będę próbował Cię przegadać :-)
Mój numer telefonu w Warsaw (PL) :  +48 22 665 02 91    najchętniej w godz. 20:00 - 22:45

Odpowiedz
0 Lajków
Aaron_777
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
04-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (318 wyświetleń)
Highlighted

#zdalnidopomocy Covidovy Memuariusz

Dziękuję za pierwszy telefon. Krótki: "czy mogę zadzwonić około południa, jestem sędziwą seniorką i wcześnie chodzę spać?"
Odpowiedź moja była: w samo południe nie mogę, ale mogę dodać dodatkowe godziny: 17:45 - 19:15.

Odpowiedz
0 Lajków
Aaron_777
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
04-04-2020
Wiadomość 2 z 2 (329 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: ING księgowość ostrzeżenie przed użytkowaniem

@IlonaU:

W niedługim czasie planujemy udostępnienie portalu developerskiego wraz z dokumentacją API dla wszystkich klientów ING Księgowości.

Czy to się już wydarzyło?

28-05-2020
Re.: Obniżenie stóp procentowych a kredyt ze stałym oprocentowaniem

Ale o co konkretnie pytasz? Jeśli masz poważne problemy, to zamiast pisać tutaj proponuję skontaktować się z Twoim doradcą kredytowym i omówić możliwości. Możesz skorzystać z restrukturyzacji lub ewen

...

28-05-2020
konto oszczędnościowe

Witam

Jakiś czas temu zmarła moja żona. Mieliśmy wspólne konto pod które było podpięte konto oszczędnościowe.W oddziale zgłosiłem, że małżonka nie żyje, chciałem zlikwidować jej kartę płatniczą. Okazał

...

28-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy