Odpowiedz

limit zadłużenia w koncie

jak zamknąć  limit zadłużenia na koncie ? trzeba osobiście udać się do banku czy można poprzez zalogowanie się na koncie ? 

Odpowiedz
0 Lajków
retros
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
03-04-2017
Wiadomość 1 z 6 (9 733 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

@retros Możesz zamknąć swój limit przyznany do konta osobistego zarówno w oddziale i w Moim ING. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, to wystarczy, że wejdziesz w Moje finanse> Konta osobiste> tu wybierz swoje konto> Zamknij limit. Oczywiście, limit musi być spłacony, zanim go zamkniesz Emotikon: Szczęśliwy


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 6 (9 694 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

zgadza się .... choć odpowiedz nie wyjaśnia w 100 % danej sytuacji. Długo nie było odpowiedzi na forum więc zmuszony byłem zasięgnąć telefonicznej informacji i okazało się że mając konto wspólne nie ma możliwości zamknięcia limitu poprzez Moje ING . Jedyna opcja w takim przypadku to osobiste odwiedzenie siedziby banku ( i tu ciekawostka .. nie trzeba współwłaściciela do zamknięcia limitu !! więc nasuwa się pytanie dlaczego w takim razie nie można zamknąć poprzez Moje ING ) .

I teraz jeszcze jedno pytanie - ile TRWA zamknięcie limitu . ? tzn kiedy zniknie przyznany limit na koncie ?

 

Odpowiedz
0 Lajków
retros
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
03-04-2017
Wiadomość 3 z 6 (9 658 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

@retros W poprzedniej wiadomości nie wspomniałeś o tym, że konto jest wspólne, dlatego przedstawiliśmy Ci standardowe informacje dla konta indywidualnego. Cieszę się, że w międzyczasie, udało Ci się uzyskać informacje na naszej infolinii Emotikon: Szczęśliwy
Zgadza się, że limit może zamknąć jeden ze współwłaścicieli w oddziale banku. Każda opinia jest dla nas ważna. Przekaże Twoją wiadomość do kolegów, którzy zajmują się tym procesem. Może w przyszłości będzie można zamknąć wspólny limit przez bankowość. Potwierdzam, że limit w koncie dla konta wspólnego możesz zamknąć tylko w oddziale banku. Zamykamy limit maksymalnie kolejnego dnia roboczego.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 4 z 6 (9 652 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

W zwykłym koncie też trzeba iść do banku - w aplikacji opcja niby jest, ale nie działa ("Brak połączenia z bankiem").

Odpowiedz
0 Lajków
trymzet
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
30-07-2021
Wiadomość 5 z 6 (7 208 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

Limit w koncie indywidualnym możesz zamknąć w oddziale banku lub w bankowości internetowej. Jeśli występuje problem z zamknięciem limitu w bankowości internetowej, proszę, wyczyść historię i pliki tymczasowe z przeglądarki, z której korzystasz. Jeśli to nie pomoże, napisz do nas na czacie w bankowości internetowej. Sprawdzimy co się dzieje Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 6 z 6 (7 153 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy