Odpowiedz

limit zadłużenia w koncie

jak zamknąć  limit zadłużenia na koncie ? trzeba osobiście udać się do banku czy można poprzez zalogowanie się na koncie ? 

Odpowiedz
0 Lajków
retros
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
03-04-2017
Wiadomość 1 z 6 (9 730 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

@retros Możesz zamknąć swój limit przyznany do konta osobistego zarówno w oddziale i w Moim ING. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, to wystarczy, że wejdziesz w Moje finanse> Konta osobiste> tu wybierz swoje konto> Zamknij limit. Oczywiście, limit musi być spłacony, zanim go zamkniesz Emotikon: Szczęśliwy


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 6 (9 691 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

zgadza się .... choć odpowiedz nie wyjaśnia w 100 % danej sytuacji. Długo nie było odpowiedzi na forum więc zmuszony byłem zasięgnąć telefonicznej informacji i okazało się że mając konto wspólne nie ma możliwości zamknięcia limitu poprzez Moje ING . Jedyna opcja w takim przypadku to osobiste odwiedzenie siedziby banku ( i tu ciekawostka .. nie trzeba współwłaściciela do zamknięcia limitu !! więc nasuwa się pytanie dlaczego w takim razie nie można zamknąć poprzez Moje ING ) .

I teraz jeszcze jedno pytanie - ile TRWA zamknięcie limitu . ? tzn kiedy zniknie przyznany limit na koncie ?

 

Odpowiedz
0 Lajków
retros
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
03-04-2017
Wiadomość 3 z 6 (9 655 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

@retros W poprzedniej wiadomości nie wspomniałeś o tym, że konto jest wspólne, dlatego przedstawiliśmy Ci standardowe informacje dla konta indywidualnego. Cieszę się, że w międzyczasie, udało Ci się uzyskać informacje na naszej infolinii Emotikon: Szczęśliwy
Zgadza się, że limit może zamknąć jeden ze współwłaścicieli w oddziale banku. Każda opinia jest dla nas ważna. Przekaże Twoją wiadomość do kolegów, którzy zajmują się tym procesem. Może w przyszłości będzie można zamknąć wspólny limit przez bankowość. Potwierdzam, że limit w koncie dla konta wspólnego możesz zamknąć tylko w oddziale banku. Zamykamy limit maksymalnie kolejnego dnia roboczego.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 4 z 6 (9 649 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

W zwykłym koncie też trzeba iść do banku - w aplikacji opcja niby jest, ale nie działa ("Brak połączenia z bankiem").

Odpowiedz
0 Lajków
trymzet
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
30-07-2021
Wiadomość 5 z 6 (7 205 wyświetleń)

Re: limit zadłużenia w koncie

Limit w koncie indywidualnym możesz zamknąć w oddziale banku lub w bankowości internetowej. Jeśli występuje problem z zamknięciem limitu w bankowości internetowej, proszę, wyczyść historię i pliki tymczasowe z przeglądarki, z której korzystasz. Jeśli to nie pomoże, napisz do nas na czacie w bankowości internetowej. Sprawdzimy co się dzieje Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 6 z 6 (7 150 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy