Odpowiedz

Pożyczka z konsolidacją

Otrzymałem pożyczkę konsolidacyjną, spłaciłem zobowiązania w innym banku,zrezygnowałem z limitu zadłużenia w ING,spłaciłem zadłużenie karty kredytowej w innym banku. Obecnie Bank ING żąda ode mnie spłaty dwóch kredytów ratalnych które mam bez kosztów (tzw. raty zero)

Pytam się jaki sens ma spłata darmowych kredytów - kredytem płatnym z ING ? Chyba to wbrew logice. Motto banku ING - "Liczą się ludzie"

a ja myślę ,że  w ING liczą się pieniądze !

Kazjur

Odpowiedz
0 Lajków
kazjur7790
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
20-07-2019
Wiadomość 1 z 4 (1 257 wyświetleń)

Re: Pożyczka z konsolidacją

Wymagamy całkowitej spłaty zobowiązań, które zaznaczyłeś przy konsolidacji. Jeżeli nie wybrałeś do konsolidacji kredytów ratalnych, to proszę Cię o kontakt z nami przez Moje ING - Wiadomości lub czat (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 0:00 oraz w sobotę od 8:00 do 22:00), telefonicznie 32 357 00 69 lub z oddziałem. Wtedy zgłosimy Twoją sytuację do sprawdzenia.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
502
98
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (1 169 wyświetleń)

Nie pamiętam co zaznaczyłem ale wątpię żebym zaznaczył dwa ratalne kredyty z przyjaznymi ratami i bez kosztów. Ponadto nie dostałem umowy pożyczki !

Więc nie wiem nawet jakie warunki były tam określone.

Dziwne trochę. 

Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo,przez dwa lata byłem unieruchomiony w domu.. Wolałem kupić samochód dzięki któremu mogę chociaż udać się do lekarza i załatwić potrzebne sprawy co jest dla mnie ważniejsze życiowo niż spłata darmowych i niskich rat płatnym kredytem.

Pewnie ING nic to nie obchodzi, mimo że "LICZĄ SIĘ LUDZIE"

Odpowiedz
0 Lajków
kazjur7790
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
20-07-2019
Wiadomość 3 z 4 (1 119 wyświetleń)
Highlighted

Umowę kredytową znajdziesz w Moim ING w zakładce Dane i ustawienia> Dokumenty> Przejdź do moich dokumentów. W umowie powinieneś sprawdzić jakie zobowiązania zaznaczyłeś do automatycznej spłaty. Taką informację możemy sprawdzić też na naszej infolinii pod numerem 32 357 00 69 lub na czacie w Moim ING (na dole strony). Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego napisz do nas w Moim ING lub zadzwoń do nas i to dokładnie sprawdzimy. Tutaj możemy podać Ci jedynie ogólne informacje Emotikon: Smutny

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszF
Moderator
Moderator icon
185
45
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (1 077 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy