Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Z tego co mi wiadomo od rzeczoznawcy centrala ma tydzien na wydanie decyzji. Łącznie trzeba liczyc okolo 10 dni roboczych od wizyty rzeczoznawcy
Odpowiedz
0 Lajków
Coteraz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
29-03-2016
Wiadomość 31 z 39 (8 828 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

@Prykon dostarczane dokumenty mają określony termin ważności. Prosimy o ponowne dostarczenie w momencie przeterminowania dokumentu.
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 32 z 39 (8 775 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Pozwolenie na użytkowanie lokalu traci ważność? Nieźle Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Prykon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
16-03-2016
Wiadomość 33 z 39 (8 773 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

[ Edytowane ]

@Prykon Dokument dotyczący użytkowania lokalu nie traci ważności. Poprzez ten kanał nie jesteśmy w stanie zweryfikować, jakie dokumenty dostarczałeś i udzielić szczegółowych informacji, który utracił ważność. Zachęcam do kontaktu z doradcą, u którego był składany wniosek o kredyt hipoteczny aby uzyskać szczegółowe informacje.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 34 z 39 (8 604 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Ludzie to jest nie normalne wniosek kompletny zlozony 5 luty, decyzja wstepna i wycena po 1  tygodniu, 2 tyg pozniej prosba o doniesienie jednego papierkka, a dzisiaj jest 25 kwiecien a ja nie mam zadnej decyzji.. kobieta w banku zwleka mnie jak jakiegos idiote, jak donosilem ten papierek mowila 3-4 dni i decyzja bedzie juz ostateczna. a tu mija ponad miesiac i dalej nic dziaij dzwonie a ona mi mowi ze jeszcze 4-5 dni potrzebuja i decyzja bedzie (nie wiem czy wierzyc). To jest chore zeby takie rzeczy sie dzialy, zeby 3 miesiace kredyt zalatwiac i nic nie wiedziec. Powiedzcie mi czy moge jeszcze gdzies indziej sprawdzic stan mojego wniosku w tym banku czy tylko uu mojego (doradcy) o ile mozna tak Pania nazwac.

Odpowiedz
0 Lajków
lukasz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
09-03-2016
Wiadomość 35 z 39 (8 312 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

tylko u swojego doradcy u którego był składany wniosek
Odpowiedz
0 Lajków
stomex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
2
22-02-2016
Wiadomość 36 z 39 (8 262 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Złóż reklamacje na infolinii np. z powodu długiego terminu oczekiwania, wtedy możesz się czegoś dowiedzieć od samego banku, a i decyzję może to przyspieszy... Powodzenia!
Odpowiedz
0 Lajków
aneta_krol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
2
21-03-2016
Wiadomość 37 z 39 (8 255 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

@lukasz Rozpatrujemy wnioski najszybciej jak to możliwe, z zachowaniem odpowiedniej staranności podejmowanych decyzji. Informacji o wniosku złożonym w oddziale może udzielić doradca, u którego wniosek był kompletowany lub inny doradca z oddziału hipotecznego.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 38 z 39 (8 205 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Hura JAEmotikon: Szczęśliwy Dostałem wreszcie decyzje ostateczna pozytywna Emotikon: Szczęśliwy a wiecie ile czekałem ? Od 5 lutego czyli równe 3 miesiące... Bardzo długo... Ale tylko i wyłącznie zaufalem ing, i tylko tam złożyłem. Jutro podpisuje umowę. Nigdy jeszcze tyle stresu nie przeżyłem. Ale dziś już wiem że warto było. Pozdrawiam i życzę wszystkim samych pozytywnych decyzji które pozwolą lepiej żyć.
Odpowiedz
0 Lajków
mistrz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
09-03-2016
Wiadomość 39 z 39 (7 967 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy