Odpowiedz

Zmiana marży kredytu

Dzień dobry,

mam pytanie o marżę kredytu. Wniosek składany na początku grudnia, decyzja wstępna jest z marżą promocyjną 1,95. W tej chwili oczekuję na decyzję (krok 5/6). Obecnie marża promocyjna wynosi 1,89 (poza tym wszystko identycznie). Przypuszczam, ze bank na dniach przygotuje umowę na marżę 1,95. Czy jest zatem możliwa zmiana umowy (przed podpisaniem) na ofertę obowiązującą, korzystniejszą (niższa marża) bez jakichś zbędnych formalności, czy musiałbym od nowa złożyć wniosek i dokumenty?

Odpowiedz
0 Lajków
Melonik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-01-2020
Wiadomość 1 z 6 (3 847 wyświetleń)

Re.: Zmiana marży kredytu

[ Edytowane ]

Aby zawnioskować o inną marżę, należy wypełnić odpowiedni druk wniosku o zmianę parametrów.
Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z opiekunem Twojego wniosku- może uda się zmienić marżę przed decyzją🙂

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 6 (3 738 wyświetleń)

Re.: Zmiana marży kredytu

[ Edytowane ]

No to już "po ptakach", bo decyzja wydana... Oczywiście opiekun nawet o tym nie wspomniał (kiedy jeszcze mógł), że jest taka możliwość. Czy coś jeszcze da się zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
Melonik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-01-2020
Wiadomość 3 z 6 (3 620 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana marży kredytu

W takiej sytuacji konieczne jest złożenie nowego wniosku o kredyt hipoteczny.  Zachęcam Cię do rozmowy z opiekunem Twojego wniosku. Opiekun podpowie Ci, jak najlepiej teraz złożyć wniosek.  


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
426
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 6 (3 550 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana marży kredytu

Doradca kredytowy twierdzi, że złożenie nowego wniosku nie jest możliwe, ponieważ oferta promocyjna zawsze przeznaczona jest dla osób, które po raz pierwszy składają wniosek o kredyt (czyli kolejny, to tylko na ofertę standard). Czy ma rację?

Odpowiedz
0 Lajków
Melonik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-01-2020
Wiadomość 5 z 6 (3 520 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana marży kredytu

Możesz złożyć wniosek o aktualną ofertę promocyjną - aby z niej skorzystać sprawdzamy jaki jest cel kredytu i kwota. Nie sprawdzamy ilości złożonych wniosków. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 6 (3 436 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Od piątku nadal „ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”….
U kogoś coś się zmieniło??? Ktoś ma decyzję?

Chyba już minęły 2-4dni robocze … jakby liczyć pierwszy komunikat “ Wygląda na...

25-04-2024
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy