Odpowiedz

Decyzja Negatywna - ??

 

Witam,

składałam wniosek kredytowy z drugą osobą. Działalność gospodarcza jedno osobowa, prowadzona ponad 12 m-c, druga osoba nie wykazuje dochodów (umowa na czas określony)

Przez pośrednika wyliczona nam zdolność, został złożony wniosek i w przekonaniu, że w 95% nie będzie odmowy udzielenia kredytu otrzymaliśmy decyzje negatywną. W załączniku jest informacja o decyzji negatywnej

- "wewnętrznych regulacji Banku". 

Proszę o informacje, dlaczego bank nie podaje konkretnego powodu np. działalność z ryzykiem, zbyt mały dochód itp, itd.  Czy jest możliwość odwołania od tej decyzji i w jaki sposób? Zależy mi na czasie. Czy często jest tak, że bank przychyla się do odwołania i jednak jest możliwość otrzymania kredytu  mimo, że wcześniej była odmowa?

Proszę o jakieś informacje co można w tej sytuacji zrobić..

 

Dodatkowe informacje - nie mamy żadnych zobowiązań kredytowych, nie braliśmy nigdy kredytów, jedynie karta kredytowa która już jest zamknięta (2 miesiąca posiadana, regularnie spłacana)

 

Pozdrawiam sredecznie

Odpowiedz
0 Lajków
foxi89
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
11-01-2018
Wiadomość 1 z 4 (5 230 wyświetleń)

Re: Decyzja Negatywna - ??

Prosimy, dopytaj osobę, u której wniosek był kompletowany. 

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
593
145
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 168 wyświetleń)

Re.: Decyzja Negatywna - ??

Cześć, u mnie i męża ta sama sytuacja wczoraj. Wniosek o kredyt hipoteczny, oboje pracujemy na umowy na czas nieokreślony, zarobki dobre, bo rzędu 8k miesięcznie na dwóch, czasem więcej. Wszystko zawsze płacone w terminie, jesteśmy młodzi, nie mamy dzieci, bardzo duży wkład własny i cyk - ten sam powód odrzucenia wniosku. Bardzo liczyliśmy na bank ing, ciekawa oferta, byliśmy wręcz pewni, że z naszymi zarobkami i wkładem własnym, tak nieduża kwota kredytu to pikuś i dostaniemy bez problemu. Czekamy co nam nasza doradczyni napisze, może ona wie coś więcej. Biorąc jednak pod uwagę tak lekceważące podejście banku jakim jest podanie lakonicznego powodu odmowy, na pewno nie będziemy się odwoływać. Wniosek złożyliśmy też do mbanku, więc może tam się uda. Jak i tam będzie odmowa, trudno, łaski nam nie robią, w końcu to ich strata, nie nasza. Trzeba będzie postawić dom bez kredytu Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Darrika89
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
28-02-2019
Wiadomość 3 z 4 (2 729 wyświetleń)

Re.: Decyzja Negatywna - ??

Na jaką kwotę chcieliście wziąć kredyt jeśli mogę zapytać?

Jesteśmy w punkcie Analiza wniosku i czekamy jak na szpilkach na decyzję czy jakąkolwiek informację.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
34
0
09-03-2019
Wiadomość 4 z 4 (2 275 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy