Odpowiedz

Wydłużenie karencji

Posiadam kredyt na zakup i remont domu. Została mi do wypłaty ostatnia transza. Karnacja kończy sie lipcu przedłużyłem okres budowlany za kilka dni chcialbym rozliczyc transze poprzednia i wnioskować o wypłatę ostatniej. Co jeśli bank uzna ze za mały jest postęp prac moge przedłużyć okres karencji jak wyglądają formalności ?
Odpowiedz
0 Lajków
Skatolls
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (180 wyświetleń)

Re: Wydłużenie karencji

Możesz wydłużyć okres karencji, jednak decyzja zależy od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy.
Wymagane jest złożenie wniosku o aneks, wraz z dokumentami dotyczącej aktualnej sytuacji finansowej.
Listę niezbędnych dokumentów przedstawi Ci nasz specjalista. Skontaktuj się z nami w placówce bankowej - miejscu spotkań albo przez naszą infolinię pod numerem +48 32 357 00 57.
Koszt aneksu to 200 zł.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
214
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (133 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: umawianie wizyt w oddziale

W oddziale banku możesz załatwić sprawę bez umawiania wizyty, aczkolwiek faktycznie specjaliści mogą zaproponować umówienie spotkania na daną godzinę i na dany dzień,  aby sprawnie załatwić daną spraw

...

28-06-2022
Re: ING Księgowość a Nowy Ład 2.0

Niestety, obecnie nie mamy informacji, jak będzie to wyglądać. Gdy coś się zmieni, damy znać. 

28-06-2022
Re: Płatności za granicą - jak najtaniej w ING??

To w takim razie po co Polakowi taka karta i tylko do Euro, skoro jej opłata to miesięcznie 1,50zł a nic więcej poza standardowej Visa zbliżeniowa nic nie daje?
Taka karta jest dobrym rozwiązaniem, jeś

...

28-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy