Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Witam Co miesiąc bank ściąga mi określoną wysokość raty .Chciałabym spłacać ta ratę + tylko kapitał kolejnej raty żeby spłacać szybciej Jak mam wpłacać więcej jak bank sam pobiera mi pieniądze .Czy wystarczy ta opcja splac częściowo lub całkowicie i tam wpłacać więcej czy do tej opcji już jest potrzebny jakiś aneks albo jakieś ponowne przeliczenie kredytu ? Proszę o pomoc w tym temacie .
Odpowiedz
0 Lajków
Monika7
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-05-2023
Wiadomość 1 z 2 (38 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Wybierasz opcję Spłać częściowo lub całkowicie i nadpłacasz wybraną kwotą. Środki na nadpłatę musisz oczywiście zapewnić niezależnie od tych na spłatę raty planowej, które automatycznie pobiera bank. Aneks nie jest wymagany, a kredyt po nadpłacie zostanie przeliczony automatycznie.

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
143
45
01-04-2020
Wiadomość 2 z 2 (25 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zmiana wariantu ubezpieczenia

Jestem przed podpisaniem umowy kredytowej i mam pewna wątpliwość. Kwota kredytu to 750 tys. będzie ona uruchamiana w transzach przez kolejne 2 lata. Dostałem ofertę z ubezpieczeniem rozszerzonym i moj

...

20-09-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Wybierasz opcję Spłać częściowo lub całkowicie i nadpłacasz wybraną kwotą. Środki na nadpłatę musisz oczywiście zapewnić niezależnie od tych na spłatę raty planowej, które automatycznie pobiera bank.

...

20-09-2024
Kredyt hipoteczny

Witam Co miesiąc bank ściąga mi określoną wysokość raty .Chciałabym spłacać ta ratę + tylko kapitał kolejnej raty żeby spłacać szybciej Jak mam wpłacać więcej jak bank sam pobiera mi pieniądze .Czy wy...

20-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy