Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

Jestem klientem ING od tylu lat, że już dokładnie nie pamiętam. W każdym razie od studiów czyli na pewno ponad 20 lat. Kilka lat temu przenieśliśmy kredyt hipoteczny z innego banku do ING. Wtedy nie myślało się o takich rzeczach jak ubezpieczenie - człowiek był młodszy. 

Otóż, kilka dni temu udałem się banku celem ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego. I co słyszę? Że nie mogę, bo mój kredyt jest w starym systemie, w którym nie mogą mi podpiąć takiego ubezpieczenia do kredytu. Mam 43 lata, jestem na razie zdrowy, ale licho nie śpi i co słyszę?!! Że po 20 latach bycia klientem ING, mają mnie w nosie, a promocyjna oferta jest tylko dla tych, co mają kredyt w nowym systemie (o czym nikt nie wspomina w reklamach ani na stronie ING).

Wygląda na to, że trzeba będzie poszukać innego banku i znowu przenieść kredyt i wszystkie konta, łącznie z firmowym.

Kompletnie niepoważne podejście do klienta.

Odpowiedz
0 Lajków
skalarx
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
13-05-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 003 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

[ Edytowane ]

Rzeczywiście  z uwagi na to, że umowę podpisałeś kilka lat temu obecnie nie możesz skorzystać z ubezpieczenia kredytu za naszym pośrednictwem. Wynika to z kwestii technicznych. Pracujemy nad wprowadzeniem funkcjonalności, która nam to umożliwi. 

Przepraszam Cię za utrudnienia z tym związane. Dołożymy wszelkich starań, aby wdrożyć tę funkcję jak najszybciej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
289
82
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (893 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy