Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

Jestem klientem ING od tylu lat, że już dokładnie nie pamiętam. W każdym razie od studiów czyli na pewno ponad 20 lat. Kilka lat temu przenieśliśmy kredyt hipoteczny z innego banku do ING. Wtedy nie myślało się o takich rzeczach jak ubezpieczenie - człowiek był młodszy. 

Otóż, kilka dni temu udałem się banku celem ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego. I co słyszę? Że nie mogę, bo mój kredyt jest w starym systemie, w którym nie mogą mi podpiąć takiego ubezpieczenia do kredytu. Mam 43 lata, jestem na razie zdrowy, ale licho nie śpi i co słyszę?!! Że po 20 latach bycia klientem ING, mają mnie w nosie, a promocyjna oferta jest tylko dla tych, co mają kredyt w nowym systemie (o czym nikt nie wspomina w reklamach ani na stronie ING).

Wygląda na to, że trzeba będzie poszukać innego banku i znowu przenieść kredyt i wszystkie konta, łącznie z firmowym.

Kompletnie niepoważne podejście do klienta.

Odpowiedz
0 Lajków
skalarx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
13-05-2019
Wiadomość 1 z 12 (9 077 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

[ Edytowane ]

Rzeczywiście  z uwagi na to, że umowę podpisałeś kilka lat temu obecnie nie możesz skorzystać z ubezpieczenia kredytu za naszym pośrednictwem. Wynika to z kwestii technicznych. Pracujemy nad wprowadzeniem funkcjonalności, która nam to umożliwi. 

 

Przepraszam Cię za utrudnienia z tym związane. Dołożymy wszelkich starań, aby wdrożyć tę funkcję jak najszybciej. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 12 (8 967 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

Dzień dobry po 6 miesiącach.

Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają "wszelkie starania" banku w przedmiotowym temacie?

Mam nadzieję, że tym razem po wizycie w banku, będę mógł skorzystać z ubezpieczenia, które tak reklamujecie.

Czy może lepiej się nie wybierać i nie marnować czasu?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
skalarx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
13-05-2019
Wiadomość 3 z 12 (8 038 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

W naszej ofercie nie ma możliwości skorzystania z ubezpieczenia na życie, do kredytów, które zostały podpisane kilka lat wstecz Emotikon: Smutny Zachęcam Cię do śledzenia naszej strony internetowej. Jeśli wprowadzimy taką możliwość, będziemy o niej tam informować. 

Przykro mi, że nie możemy pomóc. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 12 (7 958 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

To proszę zamieścić z reklamie informację "nie ubezpieczamy starych klientów, bo mamy ich w nosie"

 

Poza tym, nie jest to stricte kwestia umowy podpisanej kilka lat wcześniej, tylko migracji na nowy system bankowy, co kompletnie mnie jako Państwa klienta nie interesuje. Migracja nie powinna wpływać na funkcjonalność banku, a już na pewno nie powinna odbierać klientom skorzystania z ofert, które są dla nich dostępne. Ktoś w Banku, kto to zaakceptował, jest delikatnie mówiąc niepoważny.

A odnośnie "Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka." - nie, nie podoba mi się Pani odpowiedź z cyklu "nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?"

 

Odpowiedz
0 Lajków
skalarx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
13-05-2019
Wiadomość 5 z 12 (7 733 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

Przepraszam Cię za utrudnienia z tym związane. Zależy nam na naszych klientach dlatego Twoją sugestię przekazałam do odpowiedniego zespołu. Mam nadzieję, że z czasem będziesz miał możliwość skorzystania z wybranej oferty. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 6 z 12 (7 679 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

Dzień dobry,

minęło kolejne już pół roku od mojej próby ubezpieczenia. Chciałbym się dowiedzieć, co zmieniło się w temacie. Czy nadal "starzy" klienci są traktowani przez Bank po macoszemu, czy może w końcu podjęli Państwo jakieś działania, zmierzające do udostępnienia Państwa oferty wszystkim klientom?

 

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
skalarx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
13-05-2019
Wiadomość 7 z 12 (6 244 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

Przykro mi, ale w dalszym ciągu nie mamy takiej możliwości Emotikon: Smutny 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 8 z 12 (6 178 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

Może w końcu jakieś plany? Konkretny lub mniej konkretny termin? Tylko błagam nie odpowiedź z cyklu "pracujemy nad tym".

Odpowiedz
0 Lajków
skalarx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
13-05-2019
Wiadomość 9 z 12 (5 815 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny i ubezpieczenie na życie - brak możliwości ubezpieczenia !!!

skalarx jeśli tylko będziemy mieli taką informację, przekażemy ją.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 10 z 12 (5 763 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy