24-05-2021 11:51
Dzień dobry,
minęło już 2 lata od założenia wątku dotyczącego braku możliwości ubezpieczenie dla klientów w jakimś "starym systemie".
Chciałbym się dowiedzieć, czy w końcu mogę się już ubezpieczyć? Czy nadal jestem klientem "gorszego sortu" i mnie reklamowane przez Państwa oferty nie dotyczą.
pozdrawiam
25-05-2021 11:55
@skalarx to jakie są możliwości zależy od rodzaju umowy ubezpieczenia. Przez społeczność nie mamy dostępu do danych w systemie, żeby to dla Ciebie sprawdzić. Dlatego proszę o kontakt z naszą infolinią - 32 357 00 57. Kontakt jest możliwy w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |