Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Koniec stałej stopy - nadpłata i nowe warunki

Dzień dobry

 

W lutym 2025 kończy się moja stała stopa oprocentowania kredytu. Do tej pory nie nadpłacałem (tylko w czasie wakacji kredytowych), chciałbym teraz dokonać nadpłaty dużej części kredytu (ok 75%) zanim bank przedstawi mi nowe warunki.

W jakim czasie przed upłynięciem 5 lat stałej stopy, ING przedstawi mi nowe warunki (obecne kończą się w połowie lutego)?

 

Odpowiedz
0 Lajków
vade
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
11-09-2020
Wiadomość 1 z 3 (264 wyświetleń)

Re.: Koniec stałej stopy - nadpłata i nowe warunki

i drugie pytanie co w sytuacji kiedy bank złoży mi propozycje nowych warunków np w grudniu a ja w styczniu nadpłacę kolejną transzę? Czy nastąpi zmiana warunków? I pytanie 3 - korzystałem z wakacji kredytowych a w aplikacji data stałej stopy nie uległa zmianie - czy ona również nie powinna ulec przesunięciu o okres wakacji?
Odpowiedz
0 Lajków
vade
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
11-09-2020
Wiadomość 2 z 3 (260 wyświetleń)

Re.: Koniec stałej stopy - nadpłata i nowe warunki

Ofertę kredytu na zmienne oprocentowanie otrzymasz na 60 dni przed jego zmianą. A wykonywane przez Ciebie nadpłaty nie mają wpływu na naszą propozycję. W sprawie wakacji kredytowych skontaktuj się proszę, z naszymi specjalistami hipotecznymi na czacie w Moje ING.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
171
35
02-09-2021
Wiadomość 3 z 3 (103 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Może to AI a nie specjaliści pisze więc jest na jedno kopyto Emotikon: Szczęśliwy

18-09-2024
Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

18-09-2024
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Najpierw wprowadzili praktycznie przymusowe reklamy. Non stop wchodzisz do banku i widzisz latające gó...na: weź kredyt, pożyczkę, leasing itd. Teraz wprowadzają opłaty za przelew. Ale zawsze najbardz...

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy