Odpowiedz

Drugi kredyt hipoteczny

Dzień dobry
Czy jest możliwość dobrania 2 kredytu hipotecznego na remont nieruchomości w ING? Pierwszy kredyt hipoteczny na zakup również w ing. Jeżeli nie to rozumiem że jedynym wyjściem jest kredyt gotówkowy?
Odpowiedz
0 Lajków
kowalik_mariusz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
2
09-07-2020
Wiadomość 1 z 9 (5 140 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

@kowalik_mariusz Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na remont nieruchomości to możesz skorzystać z pożyczki hipotecznej, której zabezpieczeniem jest nieruchomość, lub pożyczki gotówkowej. Minimalna kwota pożyczki hipotecznej to 70000 zł, a pożyczki gotówkowej - 1000 zł. Zdolność kredytową ustalimy po złożeniu wniosku. Szczegóły tej oferty znajdziesz na naszej stronie tutaj.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 9 (5 042 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

A możliwe jest udzielenie pożyczki hipotecznej na remont mieszkania, które jest zabezpieczeniem kredytu hipotecznego w ing?
Odpowiedz
0 Lajków
kowalik_mariusz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
2
09-07-2020
Wiadomość 3 z 9 (5 028 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

Tak, natomiast jeśli zabezpieczeniem ma być nieruchomość, która jest już zabezpieczeniem dla kredytu hipotecznego, ważne jest żeby kwota kredytu hipotecznego, który u nas masz oraz pożyczki którą chcesz wziąć, nie przekroczyła 80% wartości nieruchomości.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 9 (4 967 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

Czyli jeśli wzięliśmy kredyt hipoteczny w wysokości 150000 na nieruchomość w stanie deweloperskim wartą w tamtym czasie 280000 zł , to ile teoretycznie moglibyśmy dobrać ? Jest to mieszkanie z ogrodem, w pełni wyposażone w wysokim standardzie, wiec zakładam , że jego wartość w tej chwili znacznie przewyższa wartość w stanie deweloperskim sprzed 6ciu lat. Oczywiście nasze zarobki również uległy podwyższeniu. Bardzo proszę o odpowiedz.
Odpowiedz
0 Lajków
Olaola
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 5 z 9 (4 494 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

@Olaola Jest to zależne od wielu czynników, na przykład waszej zdolności kredytowej, wartości nieruchomości, wysokości wkładu własnego, itp. Chętnie sprawdzimy to dla Was Emotikon: Szczęśliwy Proszę o kontakt z działem hipotecznym pod numerem 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty od 8:00 do 16:00.

 


 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 6 z 9 (4 404 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

Ale rozumiem , ze teoretycznie jest to możliwe ?
Odpowiedz
0 Lajków
Olaola
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 7 z 9 (4 388 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

@Olaola Tak, jest to możliwe Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 8 z 9 (4 302 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

Dzięki za odpowiedź 🙂
Odpowiedz
0 Lajków
Olaola
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 9 z 9 (4 227 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy