Odpowiedz

Księga Wieczysta

Witam. Chciałbym wziąć kredyt hipoteczny. Moje pytanie brzmi :jest jedna księga wieczysta która posiada dwie działki z tej jednej działki zostaje wydzielona geodezyjne działka z budynkami do sprzedaży czy dana działka musi mieć oddzielną księgę wieczystą czy wystarczy przy zakupie sformułować w akcie notarialnym umowy sprzedaży ze zostanie odołączona z dotychczasowej księgi i założona nowa księga.
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel123591
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-11-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 337 wyświetleń)

Re: Księga Wieczysta

Może to być nowo założona księga wieczysta. Podczas składania wniosku o kredyt, powinieneś nas o tym poinformować. Zaznaczymy to w procesie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 246 wyświetleń)

Witam niestety bank poprosił o założenie nowej księgi na działkę kupowaną dokumenty zostałe złożone na początku grudnia do sądu a kredyt na nową ofertę przepisalismy 14 grudnia i trafilismy na początek kolejki  .Ciekawi mnie ile bank może najdłużej czekać na księgę czasy procesowe są z początku grudnia na dzień dzisiejszy

Odpowiedz
0 Lajków
Pawel123591
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-11-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 069 wyświetleń)

Wpis do Księgi Wieczystej powinieneś dostarczyć maksymalnie w ciągu 180 dni 🙂

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
235
45
11-02-2020
Wiadomość 4 z 4 (1 962 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Awaria modułu wpłat Planet Cash

Dzień dobry,
Przed chwilą (12.06.2024) dokonałem wpłaty 1600 złotych poprzez wpłatomat Planet Cash, jednakże po przeliczeniu pieniędzy wyskoczyła awaria modułu wpłat, bankomat wydał mi kartę, jednak pi

...

12-06-2024
Re.: Brak gotówki po wpłaceniu w wpłatnomacie.

I jak gotoweczka wróciła? Czy odświeżasz co 15 min z nerwami i ciągłymi prośbami o przyspieszenie tych leniów ?

12-06-2024
Re.: Decyzja ostateczna

Ale co się takiego w ING stało, że poziom tej obsługi klienta spadł do zera. Nie można uzyskać żadnej informacji, wszystko tygodniami się ciągnie. Banki spółdzielcze są na wyższym poziomie, a tu XXI w...

12-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy