Odpowiedz

Księga Wieczysta

Witam. Chciałbym wziąć kredyt hipoteczny. Moje pytanie brzmi :jest jedna księga wieczysta która posiada dwie działki z tej jednej działki zostaje wydzielona geodezyjne działka z budynkami do sprzedaży czy dana działka musi mieć oddzielną księgę wieczystą czy wystarczy przy zakupie sformułować w akcie notarialnym umowy sprzedaży ze zostanie odołączona z dotychczasowej księgi i założona nowa księga.
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel123591
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-11-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 466 wyświetleń)

Re: Księga Wieczysta

Może to być nowo założona księga wieczysta. Podczas składania wniosku o kredyt, powinieneś nas o tym poinformować. Zaznaczymy to w procesie. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 375 wyświetleń)

Re: Księga Wieczysta

Witam niestety bank poprosił o założenie nowej księgi na działkę kupowaną dokumenty zostałe złożone na początku grudnia do sądu a kredyt na nową ofertę przepisalismy 14 grudnia i trafilismy na początek kolejki  .Ciekawi mnie ile bank może najdłużej czekać na księgę czasy procesowe są z początku grudnia na dzień dzisiejszy

Odpowiedz
0 Lajków
Pawel123591
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-11-2020
Wiadomość 3 z 4 (3 198 wyświetleń)

Re: Księga Wieczysta

Wpis do Księgi Wieczystej powinieneś dostarczyć maksymalnie w ciągu 180 dni 🙂



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
260
48
11-02-2020
Wiadomość 4 z 4 (3 091 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: OKO dziecka

Dzień dobry, też się naciąłem na tę super promocję. Pytania do osób którym się udało odzyskac pieniądze. 

Do sądu składa się podanie i czeka na wyrok czy to się wiążę z rozprawą w sądzie na kórej się s

...

14-11-2025
Re: Makler giełdowy

Proszę mi powiedzieć jak to zrobić w IPHONE ?

13-11-2025
Robot inwestycyjny

Dzień dobry. Założyłam kilka dni temu robota inwestycyjnego, wpłaciłam środki i  oczekiwałam zgodnie z informacją 5 dni roboczych na realizację zlecenia. Dziś pojawiło się powiadomienie: Odroczona pła

...

13-11-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy