Odpowiedz

Drugi kredyt hipoteczny

Dzień dobry
Czy jest możliwość dobrania 2 kredytu hipotecznego na remont nieruchomości w ING? Pierwszy kredyt hipoteczny na zakup również w ing. Jeżeli nie to rozumiem że jedynym wyjściem jest kredyt gotówkowy?
Odpowiedz
0 Lajków
kowalik_mariusz
Nowy w branży
Nowy w branży icon
8
1
09-07-2020
Wiadomość 1 z 9 (1 264 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny

@kowalik_mariusz Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na remont nieruchomości to możesz skorzystać z pożyczki hipotecznej, której zabezpieczeniem jest nieruchomość, lub pożyczki gotówkowej. Minimalna kwota pożyczki hipotecznej to 70000 zł, a pożyczki gotówkowej - 1000 zł. Zdolność kredytową ustalimy po złożeniu wniosku. Szczegóły tej oferty znajdziesz na naszej stronie tutaj.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
617
148
04-09-2015
Wiadomość 2 z 9 (1 166 wyświetleń)

A możliwe jest udzielenie pożyczki hipotecznej na remont mieszkania, które jest zabezpieczeniem kredytu hipotecznego w ing?
Odpowiedz
0 Lajków
kowalik_mariusz
Nowy w branży
Nowy w branży icon
8
1
09-07-2020
Wiadomość 3 z 9 (1 152 wyświetleń)

Tak, natomiast jeśli zabezpieczeniem ma być nieruchomość, która jest już zabezpieczeniem dla kredytu hipotecznego, ważne jest żeby kwota kredytu hipotecznego, który u nas masz oraz pożyczki którą chcesz wziąć, nie przekroczyła 80% wartości nieruchomości.

Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
287
73
19-03-2018
Wiadomość 4 z 9 (1 091 wyświetleń)

Czyli jeśli wzięliśmy kredyt hipoteczny w wysokości 150000 na nieruchomość w stanie deweloperskim wartą w tamtym czasie 280000 zł , to ile teoretycznie moglibyśmy dobrać ? Jest to mieszkanie z ogrodem, w pełni wyposażone w wysokim standardzie, wiec zakładam , że jego wartość w tej chwili znacznie przewyższa wartość w stanie deweloperskim sprzed 6ciu lat. Oczywiście nasze zarobki również uległy podwyższeniu. Bardzo proszę o odpowiedz.
Odpowiedz
0 Lajków
Olaola
Nowy w branży
Nowy w branży icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 5 z 9 (618 wyświetleń)

@Olaola Jest to zależne od wielu czynników, na przykład waszej zdolności kredytowej, wartości nieruchomości, wysokości wkładu własnego, itp. Chętnie sprawdzimy to dla Was Emotikon: Szczęśliwy Proszę o kontakt z działem hipotecznym pod numerem 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty od 8:00 do 16:00.

Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
231
45
12-04-2017
Wiadomość 6 z 9 (528 wyświetleń)

Ale rozumiem , ze teoretycznie jest to możliwe ?
Odpowiedz
0 Lajków
Olaola
Nowy w branży
Nowy w branży icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 7 z 9 (513 wyświetleń)

@Olaola Tak, jest to możliwe Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Moderator
Moderator icon
6
0
14-12-2020
Wiadomość 8 z 9 (427 wyświetleń)

Dzięki za odpowiedź 🙂
Odpowiedz
0 Lajków
Olaola
Nowy w branży
Nowy w branży icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 9 z 9 (352 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Alerty BIK

@vw06 propozycje ofert kierujemy do klientów z wyrażonymi zgodami marketingowymi. Jeśli chodzi o usługę zastrzeżenia kredytowego, obecnie nie znamy więcej szczegółów. Proszę poczekaj na więcej informa

...

26-01-2021
Re: Czy po wstępnej decyzji będzie analiza finansowa?

Bank lub analityk może sprawdzić Twoja zdolność na każdym etapie wniosku, zatem nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy analityk będzie sprawdzać czy nie, bo to już tylko od niego zależy i z informacji j...

26-01-2021
Re.: Bardzo długie podejmowanie decyzji przez bank

Nie. Wine ponosisz tylko Ty. Obecnie czasy weryfikacji są ogromne w ING.

26-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy