Odpowiedz

Zdjęcie dowodu osobistego

Cześć, muszę wylać moje żale, bo to co odstawiacie jest poniżej krytyki. Prosty case, aktualizacja dowodu. Mam konta giełdowe w PL i za granicą. Mam konto w internetowym kantorze walut. Nigdzie nie miałem kłopotu ze zdjęciem dowodu, jedynie u was. Uwaga:

- zdjęcie z telefonu nie zostało przyjęte - zdarza się

- zdjęcie ZE SKANERA nie zostało przyjęte - rzekomo złe zdjęcie (dobrze skadrowane, czarne tło jak wymagane, to mnie zdziwiło)

- zdjęcie z aparatu nie zostało przyjęte - za słaba jakość.

Za słaba jakość? Z Nikona Z6? Ten aparat jest wart więcej niż wasza apka ;-)

Mam takie pytanie do ludzi ze społeczności ING, czy kiedykolwiek jakiekolwiek zdjęcie dowodu przeszło w tej waszej apce? Chciałbym wykonać taki test na żywo. Z racji tego że to mój dowód osobisty, to nie wrzucę tutaj załącznika ze zdjęciem ;]

Odpowiedz
0 Lajków
szy
szy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-05-2020
Wiadomość 1 z 4 (1 718 wyświetleń)

Re: Zdjęcie dowodu osobistego

Przez naszą społeczność nie możemy sprawdzić dla Ciebie, dlaczego w praktyce Twoje zdjęcie nie zostało przyjęte. Tu nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach. Standardowo klienci bez przeszkód przechodzą aktualizację dokumentu w naszej bankowości. Jeżeli jednak nie mogą tego z jakiegoś powodu, który może być powodem technicznych, zrobić, to proponujemy im zgłoszenie tego do specjalistów na czacie w Moim ING, telefonicznie 32 357 00 69 lub zgłoszenie reklamacji. Możesz też skorzystać z wysłania dokumentów w bankowości internetowej. Wystarczy, że wejdziesz w Moim ING w Opcje > Wiadomości > Napisz do nas > Prześlij dokumenty. Tam opisz, dlaczego nie mogłeś tego zrobić w inny sposób. Analitycy to dla Ciebie sprawdzą i dadzą Ci znać, czy w ten awaryjny sposób możemy aktualizować dokument. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
214
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (1 647 wyświetleń)

Re: Zdjęcie dowodu osobistego

Polubiłem twoją odpowiedź, bo brzmi rozsądnie. Spróbowałem dwóch rzeczy:

- wysłałem wiadomość tak jak poleciłeś, jednak nie mogłem opisać mojego problemu ponieważ dostałem komunikat "Komentarz jest za długi. Skróć go". Zmieścił się jedynie link do tego wątku w społeczności ING i zdjęcia dowodu ze skanera. Mam nadzieję, że ktoś tu wejdzie i przeczyta mojego posta. To jest kpina z klienta odsyłać go do formularza kontaktowego w którym nie można opisać swojego problemu, bo jest jakiś śmiesznie niski limit znaków i mieszczą się jedynie dwa zdania

- spróbowałem rozwiązać kłopot na czacie, połączyła się ze mną miła konsultantka Sandra, która poleciła mi próbę dodania dokumentu przez ING jeszcze raz. Postanowiłem spróbować, wcześniej korzystałem jedynie z telefonu, ale postanowiłem że zobaczę jak to wygląda na komputerze. Tutaj to już w ogóle orgazm intelektualny, wasza apka wysypała się i zostałem wylogowany i rozłączony od miłej pani konsultantki:

Message The requested resource [/DETeWniosekWorms/WizardWfB.aspx] is not available

Description The origin server did not find a current representation for the target resource or is not willing to disclose that one exists.

 

Tak więc podejrzewam, że jedyną metodą załatwienia sprawy jest umówienie się osobiście w oddziale. Jak na dzisiejsze standardy, to słabo.

Odpowiedz
0 Lajków
szy
szy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-05-2020
Wiadomość 3 z 4 (1 512 wyświetleń)

Re: Zdjęcie dowodu osobistego

Dziękujemy za Twoje uwagi odnośnie limitu znaków - zapisaliśmy to. Możesz ewentualnie opisać sprawę i dodać ją jako załącznik. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
928
190
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (1 474 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Okres prowadzenia działalności gospodarczej a kredyt gotówkowy

Do złożenia wniosku o kredyt gotówkowy dla osoby prywatnej przy dochodzie z działalności gospodarczej minimalnym okresem, jaki bierzemy pod uwagę przy tym wniosku to 2 lata prowadzenia działalności go

...

27-06-2022
Aneks o skrócenie okresu kredytowania

Hej,

Próbuję znaleźć informację, w jakim czasie od podpisania w oddziale aneksu skracającego okres kredytowania zobaczę faktyczną zmianę w okresie kredytowania w aplikacji. Nie dopytałam podczas wizyty...

27-06-2022
ING Księgowość a Nowy Ład 2.0

Dzień dobry,

 

jak będzie wyglądała możliwość odliczenia składki zdrowotnej od dochodu w systemie (w przypadku rozliczania się podatkiem liniowym)?

 

Co w przypadku jeśli część składki zdrowotnej (prognoz

...

27-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy