Odpowiedz

Wypowiedzenie rachunku

Proszę o informację,dlaczego nie informują państwo o przyczynie wypowiedzenia rachunku. Nie zostało dostarczone żadne pismo z dwu miesięcznym okresem wypowiedzenia, zgodnie z państwa regulaminem. Ponadto od tygodnia nie potrafią państwo przeksięgować środków z wypowiedzianego konta w Euro. Przeksięgowali państwo pieniądze na rachunek techniczny. Zablokowali państwo bez podstawnie konto PLN. Będąc za granica jedyny kontakt z państwem to przez czat. Reklamacja zgłoszona , na jej rozpatrzenie mam czekać 30 dni. W jako sposób państwo traktują swoich klientów. Piszę tutaj bo nie mają państwo Rzecznika Klienta jak większość banków w Polsce. Mam nadziej, że ktoś w końcu zainteresuje się powyższym tematem.
Odpowiedz
0 Lajków
josueminsime
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-07-2021
Wiadomość 1 z 5 (3 327 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie rachunku

Chciałabym to dla Ciebie wyjaśnić, jednak przez forum Społeczność nie sprawdzimy szczegółów. Dobrze, że nam to zgłosiłaś i złożyłaś reklamację. Proszę, podaj jej numer - przekażemy prośbę o pilne rozpatrzenie Twojej reklamacji. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 5 (3 283 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie rachunku

008090/072021

026450/062021

Dziękuję 😊
Odpowiedz
0 Lajków
josueminsime
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-07-2021
Wiadomość 3 z 5 (3 278 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie rachunku

Wysłałam prośbę o jak najszybsze załatwienie sprawy. Sprawdzimy co będziemy mogli zrobić. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (3 261 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie rachunku

@josueminsime Prosimy o sprawdzenie Wiadomości w bankowości Moje ING. Powinna już dotrzeć odpowiedź na zgłoszenie. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (3 005 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy