Odpowiedz

Wypowiedzenie rachunku

Proszę o informację,dlaczego nie informują państwo o przyczynie wypowiedzenia rachunku. Nie zostało dostarczone żadne pismo z dwu miesięcznym okresem wypowiedzenia, zgodnie z państwa regulaminem. Ponadto od tygodnia nie potrafią państwo przeksięgować środków z wypowiedzianego konta w Euro. Przeksięgowali państwo pieniądze na rachunek techniczny. Zablokowali państwo bez podstawnie konto PLN. Będąc za granica jedyny kontakt z państwem to przez czat. Reklamacja zgłoszona , na jej rozpatrzenie mam czekać 30 dni. W jako sposób państwo traktują swoich klientów. Piszę tutaj bo nie mają państwo Rzecznika Klienta jak większość banków w Polsce. Mam nadziej, że ktoś w końcu zainteresuje się powyższym tematem.
Odpowiedz
0 Lajków
josueminsime
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-07-2021
Wiadomość 1 z 5 (693 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie rachunku

Chciałabym to dla Ciebie wyjaśnić, jednak przez forum Społeczność nie sprawdzimy szczegółów. Dobrze, że nam to zgłosiłaś i złożyłaś reklamację. Proszę, podaj jej numer - przekażemy prośbę o pilne rozpatrzenie Twojej reklamacji. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
262
55
12-04-2017
Wiadomość 2 z 5 (649 wyświetleń)

008090/072021

026450/062021

Dziękuję 😊
Odpowiedz
0 Lajków
josueminsime
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-07-2021
Wiadomość 3 z 5 (644 wyświetleń)

Wysłałam prośbę o jak najszybsze załatwienie sprawy. Sprawdzimy co będziemy mogli zrobić. 

Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
633
157
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (627 wyświetleń)

@josueminsime Prosimy o sprawdzenie Wiadomości w bankowości Moje ING. Powinna już dotrzeć odpowiedź na zgłoszenie. 

-----------------
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
639
152
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (371 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@mciek

Nieprawda, z tym co piszesz. Wnioski składane np w czerwcu , też bez udziału pośrednika, przechodziły dłuższą weryfikację, kilkutygodniową niczym nie różniącą się od tych składanych przez pośred...

17-09-2021

Trafiłam, bo wniosek złożyłeś już po "boomie" wniosków, który był w okresie maj-lipiec. Z resztą, czytając inne wątki, posty, można przeczytać,że Ci co składali bezpośrednio w oddziale w wyzej wymieni...

17-09-2021

@aaa12345 decyzja mogla byc wystawiona na podstawie wspolpracy z bankiem (opoznienia w splacie, windykacja, czarna lista) bez analizy kredytowej i zaciagania raportu z bik

17-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy