Odpowiedz

Konto w Moim ING

Dzień dobry,

Czy konto osobiste Komfort założone przez Moje ING jest traktowane jako w pełni zweryfikowane? Próbowałem otworzyć przelewem konto w Nest Banku. Ten jednak odrzucił przelew, bo konto z którego wysłano przelew było również otwarto przelewem. Sęk w tym, że otwarto je w Moim ING, a moja tożsamość była weryfikowana w oddziale podczas zakładania serwisu HaloŚląski i innego konta OKO a wraz z nim bankowości internetowej. Co zrobić w tej sytuacji?
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 1 z 3 (9 977 wyświetleń)

Re: Konto w Moim ING

Jeżeli w oddziale potwierdziłeś swoje dane (np. przez dowód osobisty), to zostałeś w pełni zweryfikowany. Mając tzw. umowę ramową do zawierania umów przez bankowość możesz otwierać nowe produkty bez wizyty w naszym oddziale.

Trudno mi powiedzieć, dlaczego Nest Bank odrzucił Twój wniosek o otwarcie konta. Proszę, spróbuj skontaktować się jeszcze raz z Nest Bankiem.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
738
164
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (9 895 wyświetleń)

Re: Konto w Moim ING

Być może weryfikowany jest jedynie status założenia konta, a nie aktualny stan potwierdzenia tożsamości.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (9 323 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy