Odpowiedz

Konto w Moim ING

Dzień dobry,

Czy konto osobiste Komfort założone przez Moje ING jest traktowane jako w pełni zweryfikowane? Próbowałem otworzyć przelewem konto w Nest Banku. Ten jednak odrzucił przelew, bo konto z którego wysłano przelew było również otwarto przelewem. Sęk w tym, że otwarto je w Moim ING, a moja tożsamość była weryfikowana w oddziale podczas zakładania serwisu HaloŚląski i innego konta OKO a wraz z nim bankowości internetowej. Co zrobić w tej sytuacji?
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 1 z 3 (10 790 wyświetleń)

Re: Konto w Moim ING

Jeżeli w oddziale potwierdziłeś swoje dane (np. przez dowód osobisty), to zostałeś w pełni zweryfikowany. Mając tzw. umowę ramową do zawierania umów przez bankowość możesz otwierać nowe produkty bez wizyty w naszym oddziale.

Trudno mi powiedzieć, dlaczego Nest Bank odrzucił Twój wniosek o otwarcie konta. Proszę, spróbuj skontaktować się jeszcze raz z Nest Bankiem.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (10 708 wyświetleń)

Re: Konto w Moim ING

Być może weryfikowany jest jedynie status założenia konta, a nie aktualny stan potwierdzenia tożsamości.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (10 136 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy