Odpowiedz

Zmiana terminu zestawienia dla karty kredytowej

[ Edytowane ]

Czy istnieje możliwość zmiany terminu generowania zestawienia karty kredytowej? Jeśli tak, to jak to wygląda? Nie widzę takiej pozycji w cenniku, jest to operacja darmowa czy odpłatna? Moje pytanie dotyczy srebrnej Visy.

Odpowiedz
0 Lajków
Maq
Maq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-10-2019
Wiadomość 1 z 4 (5 215 wyświetleń)

Re: Zmiana terminu zestawienia dla karty kredytowej

Cykl rozliczeniowy dla karty kredytowej możesz zmienić bezpłatnie w dowolnym oddziale naszego banku za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 115 wyświetleń)

Re: Zmiana terminu zestawienia dla karty kredytowej

A jak zmiana daty zestawienia karty kredytowej przekłada się na termin spłaty karty?

 

Dla przykładu, zestawienie karty jest sporządzane 26-go dnia każdego miesiąca.

26 kwietnia przypada najbliższe zestawienie karty i rozumiem, że w przypadku karty kredytowej Visa (gdzie do wyboru są 4 terminy zestawień, tj. 6, 12, 16 lub 26 dzień każdego miesiąca) można przesunąć/zmienić termin na 6,12 lub 16 maja (na mniej niż miesiąc)?

 

Jeśli termin zestawienia zostanie przesunięty z 26 kwietnia na 16 maja, to czy termin spłaty karty przypadnie na 17 maja (tj. liczony pierwotnie w stosunku do 26 kwietnia), czy 6 czerwca (przesunięcie zestawienia karty o 20 dni, przesuwa też termin spłaty o 20 dni)?

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 3 z 4 (4 282 wyświetleń)

Re: Zmiana terminu zestawienia dla karty kredytowej

@Kuba Konkretną datę zakończenia cyklu możemy Ci przekazać po złożeniu aneksu o zmianę cyklu rozliczeniowego karty. 
Data zakończenia zależy od daty sporządzenia aneksu oraz nowego cyklu, jaki wybierzesz dla karty. 
W opisanym przez Ciebie przykładzie, gdzie stary cykl był na 26 dnia miesiąca, a aneks podpiszesz np. 10 dnia miesiąca z nowym okresem na 16 dnia miesiąca, to wówczas cykl zakończy się 16 dnia miesiąca, czyli wcześniej. 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 201 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy