Odpowiedz

Zmiana terminu zestawienia dla karty kredytowej

[ Edytowane ]

Czy istnieje możliwość zmiany terminu generowania zestawienia karty kredytowej? Jeśli tak, to jak to wygląda? Nie widzę takiej pozycji w cenniku, jest to operacja darmowa czy odpłatna? Moje pytanie dotyczy srebrnej Visy.

Odpowiedz
0 Lajków
Maq
Maq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-10-2019
Wiadomość 1 z 4 (5 901 wyświetleń)

Re: Zmiana terminu zestawienia dla karty kredytowej

Cykl rozliczeniowy dla karty kredytowej możesz zmienić bezpłatnie w dowolnym oddziale naszego banku za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 801 wyświetleń)

Re: Zmiana terminu zestawienia dla karty kredytowej

A jak zmiana daty zestawienia karty kredytowej przekłada się na termin spłaty karty?

 

Dla przykładu, zestawienie karty jest sporządzane 26-go dnia każdego miesiąca.

26 kwietnia przypada najbliższe zestawienie karty i rozumiem, że w przypadku karty kredytowej Visa (gdzie do wyboru są 4 terminy zestawień, tj. 6, 12, 16 lub 26 dzień każdego miesiąca) można przesunąć/zmienić termin na 6,12 lub 16 maja (na mniej niż miesiąc)?

 

Jeśli termin zestawienia zostanie przesunięty z 26 kwietnia na 16 maja, to czy termin spłaty karty przypadnie na 17 maja (tj. liczony pierwotnie w stosunku do 26 kwietnia), czy 6 czerwca (przesunięcie zestawienia karty o 20 dni, przesuwa też termin spłaty o 20 dni)?

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
7
02-08-2016
Wiadomość 3 z 4 (4 968 wyświetleń)

Re: Zmiana terminu zestawienia dla karty kredytowej

@Kuba Konkretną datę zakończenia cyklu możemy Ci przekazać po złożeniu aneksu o zmianę cyklu rozliczeniowego karty. 
Data zakończenia zależy od daty sporządzenia aneksu oraz nowego cyklu, jaki wybierzesz dla karty. 
W opisanym przez Ciebie przykładzie, gdzie stary cykl był na 26 dnia miesiąca, a aneks podpiszesz np. 10 dnia miesiąca z nowym okresem na 16 dnia miesiąca, to wówczas cykl zakończy się 16 dnia miesiąca, czyli wcześniej. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
178
71
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 887 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Hasło maskowane / partial password

Zwróciłem uwagę, że ING jako jeden z ostatnich banków na polskim rynku wymusza na użytkownikach logowanie przez podanie tylko kilku wybranych znaków hasła. O wadach tego rozwiązania toczyło się już wi...

21-09-2024
Zmiana wariantu ubezpieczenia

Jestem przed podpisaniem umowy kredytowej i mam pewna wątpliwość. Kwota kredytu to 750 tys. będzie ona uruchamiana w transzach przez kolejne 2 lata. Dostałem ofertę z ubezpieczeniem rozszerzonym i moj

...

20-09-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Wybierasz opcję Spłać częściowo lub całkowicie i nadpłacasz wybraną kwotą. Środki na nadpłatę musisz oczywiście zapewnić niezależnie od tych na spłatę raty planowej, które automatycznie pobiera bank.

...

20-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy