Odpowiedz

Zagubiona karta

Dzień Dobry

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał kłopot z wydaniem nowej karty bankomatowej do konta firmowego?

Ja mam kłopot, bo po zgubieniu starej karty i jej zastrzeżeniu, aby wyrobić nową jestem wysyłany z Elbląga do Gdańska, bo w kartotekach jest jakiś "błąd" i nie mogę jej zamówić przez internet !?

Dziwi mnie to, bo jak można to naprawić w oddziale w Gdańsku to jaki jest problem, żeby to naprawić przez internet np. z Katowic z głównej siedziby, tak aby klient nie musiał tracić czasu i pieniędzy.

Bo niby w tym banku wszystko można przez internet Emotikon: Szczęśliwy

Z góry dziękuję za podpowiedź lub radę.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
RobertD
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
01-08-2023
Wiadomość 1 z 6 (4 296 wyświetleń)

Re.: Zagubiona karta

 
Odpowiedz
0 Lajków
RobertD
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
01-08-2023
Wiadomość 2 z 6 (4 289 wyświetleń)

Re: Re.: Zagubiona karta

Skontaktuj się z naszym działem firmowym pod numerem 32 357 00 96. Doradcy są dostępni pod tym numerem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Sprawdzimy, co da się zrobić.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
80
13
03-03-2023
Wiadomość 3 z 6 (4 246 wyświetleń)

Re: Re.: Zagubiona karta

Witam Sebastian

Dziękuję za podpowiedź, lecz to właśnie konsultant z tego działu wysyła mnie 150 km po kartę, w sumie rozmawiałem z nim 45 min.!!!

Nie mogę tego zrozumieć, czemu informatycy nie mogą naprawić tej "błędu kartoteki" zdalnie, a jak ja pojadę do oddziału w Gdańsku czy w Olsztynie, to podobno będę mógł zamówić tam kartę i będzie grało ?!

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
RobertD
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
01-08-2023
Wiadomość 4 z 6 (4 238 wyświetleń)

Re: Re.: Zagubiona karta

Rozumiem, przykro mi. W tej sprawie bardzo proszę o kontakt z naszym działem firmowym, pod numerem 32 357 00 96. Doradcy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Tam specjaliści spróbują Panu pomóc.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
63
9
19-05-2022
Wiadomość 5 z 6 (4 167 wyświetleń)

Re: Re.: Zagubiona karta

[ Edytowane ]

Kamil,nie klei mi się odpowiedź do Ciebie, bo jeżeli nie czytasz tego co napisałem wcześniej, to szkoda mojego czasu!

Odpowiedz
0 Lajków
RobertD
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
01-08-2023
Wiadomość 6 z 6 (4 163 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy