Odpowiedz

Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Jeśli zauważyłaś u siebie nieautoryzowane transakcje zastrzeż kartę i skontaktuj się z naszymi doradcami: 

- na czacie w Moje ING,

- na całodobowej infolinii (32 357 00 69),

- z dowolną placówką bankową. 

Sprawdzimy transakcje i przekażemy dalsze kroki. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
411
81
18-01-2021
Wiadomość 71 z 81 (4 099 wyświetleń)

Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Bardzo podobny problem, nie korzystam z żadnych aplikacji, gier, pragnę zauważyć również że moja karta nie jest i nigdy nie była powiązana z FACEBK , proszę a wręcz żądam wyjaśnienie zaistniałej transakcji gdyż nie miałam z tą transakcją nic wspólnego, proszę o pilne wyjaśnienie tego incydentu,
Odpowiedz
0 Lajków
mieciawalkowiak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
23-03-2022
Wiadomość 72 z 81 (4 069 wyświetleń)

Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Bardzo podobny problem, nie korzystam z żadnych aplikacji, gier, pragnę zauważyć również że moja karta nie jest i nigdy nie była powiązana z FACEBK , proszę a wręcz żądam wyjaśnienie zaistniałej transakcji gdyż nie miałam z tą transakcją nic wspólnego
Odpowiedz
0 Lajków
mieciawalkowiak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
23-03-2022
Wiadomość 73 z 81 (4 068 wyświetleń)

Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Właś nie o to chodzi że nic nie wykupilam żadnej gry aplikacji kompletnie nic i nagle z konta znikają pieniądze,
Odpowiedz
0 Lajków
mieciawalkowiak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
23-03-2022
Wiadomość 74 z 81 (4 065 wyświetleń)

Re.: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Zaznaczam również że moje konto bankowe nie jest
w żaden sposób powiązane z Facebook 8
Odpowiedz
0 Lajków
mieciawalkowiak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
23-03-2022
Wiadomość 75 z 81 (4 064 wyświetleń)

Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Jestem w taki sam sposób oszukana , na dwa przelewy zrobione z mojego konta FACEBK OPDJGDP7Y2, 650-5434800 USA i drugi przelew FACEBK GUVS7C3KM2 650-5434800 USA na kwotę 444,19 pytam za co to ma być?????
Odpowiedz
0 Lajków
mieciawalkowiak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
23-03-2022
Wiadomość 76 z 81 (4 054 wyświetleń)

Re: Re.: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Przez forum Społeczności ING nie mamy dostępu do systemu bankowego i nie możemy tutaj sprawdzić szczegółów tej transakcji. 
Prosimy, skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 69 lub na czacie po zalogowaniu na swoje konto internetowe.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 77 z 81 (4 054 wyświetleń)

Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Proszę o wyjaśnienie, dlaczego zniknęły z mojego konta pieniądze za jakieś smieszne reklamy, po prostu jest to karygodne , FACEBK OPDJGDP7Y2 650-5434800 USA 222, 08 i druga transakcja FACEBK GUVS7C3KM2 650-5434800USA????? Nigdy nie zamawiałam żadnych gier plików, nigdy moje konto bankowe nie było podpięte pod Facebook i nagle takie podejżane transakcję z mojego konta.??? Proszę o pilny zwrot tych pieniędzmi dzy
Odpowiedz
0 Lajków
mieciawalkowiak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
23-03-2022
Wiadomość 78 z 81 (3 930 wyświetleń)

Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Chciałabym to dla Ciebie sprawdzić, natomiast tutaj nie mam dostępu do danych w systemie. Proszę, skontaktuj się z nami w tej sprawie na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. 

Jeśli są to transakcje kartą, to zalecam zastrzec kartę. Możesz to zrobić w bankowości internetowej lub na naszej infolinii. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 79 z 81 (3 929 wyświetleń)

Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Także dziś padłem ofiarą oszustwa na kwotę 1500zł... Odbiorca FACEBK **** fbmeads IE.  Nigdy nic nie kupiłem przez Fb (btw. konto mam zawieszone). Sprawa zgłoszona w banku, karta zastrzeżona. Kwota w blokadzie, więc jaka szansa na zwrot pieniędzy? Tak na przyszłość co zrobić aby uniknąć na przyszłość takich przykrych incydentów? Wystarczy ustawić limit na płatności kartą w INTERNECIE na 0 zł?

Odpowiedz
0 Lajków
bbj
bbj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-04-2022
Wiadomość 80 z 81 (3 767 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy