Odpowiedz

Suma transakcji kartowych za luty 2016

Czy w lutym  b.r. , który jak wiadomo miał 29 dni okres rozliczeniowy transakcji kartowych trwał nie jak zwykle do 28 dnia miesiąca, ale do 29 lutego? Transakcje zaksięgowane 29 lutego wliczono mi do lutego, nie do marca. Zgłosiłam problem, otrzymalam odpowiedź, że pracują nad tym, ale jakoś efektów nie widać. Czyktoś miał podobną sytuację?

erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 1 z 3 (3 343 wyświetleń)

Re.: Suma transakcji kartowych za luty 2016

W systemie bankowości internetowej może się pojawiać błędna suma transakcji wykonanych kartą płatniczą. Błąd jest nam znany i pracujemy nad jego naprawą. Przepraszamy za utrudnienia. 

Generalnie kiedy płacisz kartą lub wypłacasz pieniądze w bankomacie obcym, kwota transakcji w pierwszej kolejności jest blokowana na rachunku i czeka do 11 dni na rozliczenie przez dany punkt. Dlatego przeważnie, kiedy na przykład płacisz 27 dnia miesiąca, to transakcja ta wliczy się już do następnego cyklu rozliczeniowego.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 302 wyświetleń)

Re.: Suma transakcji kartowych za luty 2016

Generalnie znam zasady rozliczania platności kartowych od lat. Tym razem wyglądało jakby luty b.r.  był wyjątkiem, bo transakcje zaksięgowane 29 lutego doliczono do transakcji za luty, zamiast za marzec.

erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 283 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy