Odpowiedz

Suma transakcji kartowych za luty 2016

Czy w lutym  b.r. , który jak wiadomo miał 29 dni okres rozliczeniowy transakcji kartowych trwał nie jak zwykle do 28 dnia miesiąca, ale do 29 lutego? Transakcje zaksięgowane 29 lutego wliczono mi do lutego, nie do marca. Zgłosiłam problem, otrzymalam odpowiedź, że pracują nad tym, ale jakoś efektów nie widać. Czyktoś miał podobną sytuację?

erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 1 z 3 (4 306 wyświetleń)

Re.: Suma transakcji kartowych za luty 2016

W systemie bankowości internetowej może się pojawiać błędna suma transakcji wykonanych kartą płatniczą. Błąd jest nam znany i pracujemy nad jego naprawą. Przepraszamy za utrudnienia. 

Generalnie kiedy płacisz kartą lub wypłacasz pieniądze w bankomacie obcym, kwota transakcji w pierwszej kolejności jest blokowana na rachunku i czeka do 11 dni na rozliczenie przez dany punkt. Dlatego przeważnie, kiedy na przykład płacisz 27 dnia miesiąca, to transakcja ta wliczy się już do następnego cyklu rozliczeniowego.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
43
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (4 265 wyświetleń)

Re.: Suma transakcji kartowych za luty 2016

Generalnie znam zasady rozliczania platności kartowych od lat. Tym razem wyglądało jakby luty b.r.  był wyjątkiem, bo transakcje zaksięgowane 29 lutego doliczono do transakcji za luty, zamiast za marzec.

erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 3 z 3 (4 246 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Prawdą jest, że przestępcy potrafią nadpisać nadawcę wysyłanego SMSa, który będzie wyglądał jak wysłany z ING. Jednak nie potrafią wysłać w imieniu banku kodu autoryzacyjnego, którego można użyć w apl

...

06-12-2025
Re: Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

Trudno nam się tutaj odnieść do Twojej sprawy. Natomiast jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, to możesz się od niej odwołać. Możesz też napisać do nas na czacie, po zalogowaniu w Moim I

...

06-12-2025
Re: Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

Trafiłem na ten temat w  "społeczności ING " bo szukam rozwiązania problemu . Też spotkała mnie blokada konta przez brak oświadczenia.  Zablokowane konto - na początku to się z tego śmiałem ale teraz

...

06-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy