Odpowiedz

Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Czy przy płatności karta kredytową za zakupy w Internecie (allegro czy sklep internetowy) są naliczane odsetki, czy można ich uniknąć tak jak w przypadku płatności bezgotówkowych w sklepie stacjonarnym?

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 1 z 4 (9 190 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Płatność kartą w internecie (gdy podajesz dane z karty) traktujemy jako bezgotówkową. Zasada taka, jak w przypadku płacenia kartą w sklepie przez terminal płatniczy. Nie zapłacisz odsetek od tych transakcji pod warunkiem, że spłacisz całość zadłużenia na rachunku karty w terminie wyznaczonym na zestawieniu transakcji.
Pamiętaj jednak, że zasada dotyczy tylko tych płatności. Gdy wypłacisz gotówkę z bankomatu, zlecisz przelew z karty kredytowej - odsetki naliczamy od momentu zaksięgowania transakcji do spłaty całego zadłużenia na karcie kredytowej.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (9 117 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Próbowałem zapłacić kartą za zakupy na Allegro, ale na kilka prób, każda płatność nie powiodła się..., pomimo, iż zostały podane wymagane dane karty.

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 3 z 4 (9 034 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Proszę, sprawdź jeszcze swoje limity transakcyjne do karty kredytowej na płatność w internecie. Limit sprawdzisz i zmienisz w Moje ING – Moje finanse – Karta kredytowa – Limity.

Jeżeli będziesz miał limit na kwotę, która była wyższa niż płatność kartą, to musielibyśmy sprawdzić Twoje próby płatności. Proszę napisz do nas przez Moje ING – Wiadomości lub zadzwoń 32 357 00 12.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (8 991 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy