Odpowiedz

Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Czy przy płatności karta kredytową za zakupy w Internecie (allegro czy sklep internetowy) są naliczane odsetki, czy można ich uniknąć tak jak w przypadku płatności bezgotówkowych w sklepie stacjonarnym?

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
8
02-08-2016
Wiadomość 1 z 4 (11 207 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Płatność kartą w internecie (gdy podajesz dane z karty) traktujemy jako bezgotówkową. Zasada taka, jak w przypadku płacenia kartą w sklepie przez terminal płatniczy. Nie zapłacisz odsetek od tych transakcji pod warunkiem, że spłacisz całość zadłużenia na rachunku karty w terminie wyznaczonym na zestawieniu transakcji.
Pamiętaj jednak, że zasada dotyczy tylko tych płatności. Gdy wypłacisz gotówkę z bankomatu, zlecisz przelew z karty kredytowej - odsetki naliczamy od momentu zaksięgowania transakcji do spłaty całego zadłużenia na karcie kredytowej.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
68
29-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (11 134 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Próbowałem zapłacić kartą za zakupy na Allegro, ale na kilka prób, każda płatność nie powiodła się..., pomimo, iż zostały podane wymagane dane karty.

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
8
02-08-2016
Wiadomość 3 z 4 (11 051 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Proszę, sprawdź jeszcze swoje limity transakcyjne do karty kredytowej na płatność w internecie. Limit sprawdzisz i zmienisz w Moje ING – Moje finanse – Karta kredytowa – Limity.

Jeżeli będziesz miał limit na kwotę, która była wyższa niż płatność kartą, to musielibyśmy sprawdzić Twoje próby płatności. Proszę napisz do nas przez Moje ING – Wiadomości lub zadzwoń 32 357 00 12.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
677
124
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (11 008 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zamknięcie IKZE bez wpłat

Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?

13-12-2025
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Dziękujemy za opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.

12-12-2025
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Witam,

Proszę o powiększenie pola tekstowego "Tytuł" oraz "Nazwa i adres odbiorcy", tak jak to było w starej wersji, a najlepiej umożliwienie opcji powrotu do starego interfejsu. Ten jest nieintuicyjny

...

12-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy