Odpowiedz

Naklejka Zbliżak VISA

Witam!
Czy Naklejka Zbliżak VISA odnawia się, tzn. czy po upływie terminu ważności (po 4 latach) otrzymam nowy zbliżak pocztą?

Odpowiedz
0 Lajków
Mirek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
25-11-2015
Wiadomość 1 z 8 (14 454 wyświetleń)

Re: Naklejka Zbliżak VISA

Karty Zbliżak Visa nie odnawiamy automatycznie po upływie terminu ważności. Kartę zamkniemy i możesz ją zniszczyć, i wyrzucić lub zostawić na pamiątkę Emotikon: Szczęśliwy

Nową kartę zamówisz w Moim ING w zakładce Oferta ING> Karty i płatności telefonem> Karty do konta i przedpłacone> Zbliżak Visa. Kartę po zamówieniu wyślemy listem zwykłym pocztą polską i powinna dojść do Ciebie do 8 dni roboczych. Więcej informacji o tej karcie znajdziesz tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 8 (14 437 wyświetleń)

Re: Naklejka Zbliżak VISA

Witam,

jest możliwość zamówienia jeszcze takiej naklejki,

obecna uległa uszkodzeniu, została zastrzeżona.

 

Pozdrawiam

Sebastian

 

Odpowiedz
0 Lajków
Sebix
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-08-2020
Wiadomość 3 z 8 (11 667 wyświetleń)

Re: Naklejka Zbliżak VISA

@Sebix Przykro mi, ale nie mamy już jej w ofercie.Kartę zastąpiły płatności w telefonie https://www.ing.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 8 (11 666 wyświetleń)

Re: Naklejka Zbliżak VISA

Czyli na chwilę obecną nawet jak żona jest współwłaścicielem konta, to może ewentualnie poprosić mężą o kartę, bo drugiej do konta po prostu nie można zamówić? Przecież to absurdalne...

Odpowiedz
0 Lajków
normaluser
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
07-09-2020
Wiadomość 5 z 8 (11 407 wyświetleń)

Re: Naklejka Zbliżak VISA

Żona jako współwłaścicielka do konta może zamówić imienną kartę dla siebie. Zrobi to w swojej bankowości, po wybraniu wspólnego konta. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 6 z 8 (11 359 wyświetleń)

Re: Naklejka Zbliżak VISA

"Zrobi to w swojej bankowości, po wybraniu wspólnego konta." - może Pani to rozwinąć? Co to znaczy swoja bankowość? Mamy jeden login i hasło do konta i nie da się tam w żaden sposób zamówić żadnej fizycznej karty do konta...

Odpowiedz
0 Lajków
normaluser
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
07-09-2020
Wiadomość 7 z 8 (11 349 wyświetleń)

Re: Naklejka Zbliżak VISA

Bankowość internetową wydajemy indywidualnie - dla jednej osoby. Nawet w przypadku konta wspólnego, żona powinna mieć swój login, którym będzie się logować do Mojego ING. W tej sytuacji Twoja żona zamówi kartę w oddziale banku. Podczas wizyty możemy wydać również login - wtedy większość dyspozycji będzie już mogła załatwić bez wychodzenia z domu Emotikon: Szczęśliwy 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 8 z 8 (11 186 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy