Odpowiedz

Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

Witam mój problem polega na tym iż wziąłem debet w wysokości 1000, wykorzystałem 550 złoty. Na moim koncie pokazuje jeszcze że z limitu mogę wykorzystać jeszcze 450 złoty ale na dole pokazuje dostępne saldo -219 złoty. Na koncie po zaksięgowaniu debetu miałem 0. Nie mam pojęcia skąd to się wzięło. Czy po wpływie pieniędzy z wypłaty weźmie mi te 550 złoty do limitu i zabierze te -219 jako kwotę 550 złoty czy 769 złoty. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Nawrocik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-09-2020
Wiadomość 1 z 3 (7 366 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

Odpowiedz
0 Lajków
Nawrocik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-09-2020
Wiadomość 2 z 3 (7 357 wyświetleń)

Re: Re.: Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

[ Edytowane ]

Saldo dostępne to rzeczywista kwota pieniędzy, jaką dysponujesz w danym momencie. Prezentujemy je pomniejszone o blokady dla płatności kartą. Wliczamy do niego również limit zadłużenia w koncie. Jeśli na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie, automatycznie uzupełni ono wykorzystaną kwotę limitu - 528,59 zł (na bieżący dzień).

W saldzie bieżącym uwzględniamy wszystkie transakcje, które są już zaksięgowane. Nie wliczamy do niego limitu zadłużenia. Możliwe, że na koncie prezentujemy błędnie rozliczoną płatność. Tutaj, nie mam wglądu do Twoich danych w systemie. Abyśmy mogli to dla Ciebie wyjaśnić, proszę - napisz do nas przez czat, w Moim ING. Czatujemy od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 24:00 oraz w soboty od 8:00 do 22:00. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (7 290 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy