Odpowiedz

Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

Witam mój problem polega na tym iż wziąłem debet w wysokości 1000, wykorzystałem 550 złoty. Na moim koncie pokazuje jeszcze że z limitu mogę wykorzystać jeszcze 450 złoty ale na dole pokazuje dostępne saldo -219 złoty. Na koncie po zaksięgowaniu debetu miałem 0. Nie mam pojęcia skąd to się wzięło. Czy po wpływie pieniędzy z wypłaty weźmie mi te 550 złoty do limitu i zabierze te -219 jako kwotę 550 złoty czy 769 złoty. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Nawrocik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-09-2020
Wiadomość 1 z 3 (7 355 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

Odpowiedz
0 Lajków
Nawrocik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-09-2020
Wiadomość 2 z 3 (7 346 wyświetleń)

Re: Re.: Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

[ Edytowane ]

Saldo dostępne to rzeczywista kwota pieniędzy, jaką dysponujesz w danym momencie. Prezentujemy je pomniejszone o blokady dla płatności kartą. Wliczamy do niego również limit zadłużenia w koncie. Jeśli na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie, automatycznie uzupełni ono wykorzystaną kwotę limitu - 528,59 zł (na bieżący dzień).

W saldzie bieżącym uwzględniamy wszystkie transakcje, które są już zaksięgowane. Nie wliczamy do niego limitu zadłużenia. Możliwe, że na koncie prezentujemy błędnie rozliczoną płatność. Tutaj, nie mam wglądu do Twoich danych w systemie. Abyśmy mogli to dla Ciebie wyjaśnić, proszę - napisz do nas przez czat, w Moim ING. Czatujemy od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 24:00 oraz w soboty od 8:00 do 22:00. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (7 279 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy