Odpowiedz

Re: Re.: Karty kredytowe bez funkcji płatności zbliżeniowych

Właśnie wymieniono mi kartę kredytową na nową - i nie jest zbliżeniowa. Czy to znaczy że KK są wydawane w wersji zbliżeniowej tylko na życzenie?

Odpowiedz
0 Lajków
krzysiolek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
01-08-2018
Wiadomość 21 z 27 (7 615 wyświetleń)

Re: Re.: Karty kredytowe bez funkcji płatności zbliżeniowych

Jeśli Twoja karta utraciła ważność, automatycznie wyślemy do Ciebie kartę odnowioną - taką z jakiej korzystałeś do tej pory. Napisz do nas przez czat, po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń - (32) 357 00 69. Przyjmiemy odpowiednie zgłoszenie i wyślemy do Ciebie nową kartę Zbliżeniową. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 22 z 27 (7 587 wyświetleń)

Re: Re.: Karty kredytowe bez funkcji płatności zbliżeniowych

1. Tak, karta utraciła ważnść

2. Wysłaliście nową

3. Wcześniej w wątku sugerowaliście że nowe będą już zbliżeniowe

4. Moja nowa karta jednak nie jest zbliżeniowa

 

Stąd moje pytanie "czy nie dostanie się karty zbliżeniowej dopóki się o to nie poprosi?"

 

Dalej zostaje bez odpowiedzi.

 

Odpowiedz
0 Lajków
krzysiolek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
01-08-2018
Wiadomość 23 z 27 (7 529 wyświetleń)

Re: Re.: Karty kredytowe bez funkcji płatności zbliżeniowych

[ Edytowane ]

Obecnie nowe karty kredytowe(prywatne) mają funkcję zbliżeniową.
W przypadku Złotej karty kredytowej - dla umów, które były podpisane od 20.08.18 r. - wysyłamy karty z taką funkcją.
Jeżeli masz Złotą kartę kredytową Visa i w tym miesiącu otrzymałeś odnowioną - będzie ona jeszcze bez tej funkcji.
W tej sytuacji proszę, skontaktuj się z nami 32 357 00 12. Przyjmiemy dyspozycję wymiany karty na zbliżeniową.
Jeżeli źle Cię zrozumiałam i masz na myśli kartę kredytową Mastercard lub Visa - również skontaktuj się z nami telefonicznie.
Sprawdzimy to.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 24 z 27 (7 452 wyświetleń)

Re: Re.: Karty kredytowe bez funkcji płatności zbliżeniowych

Tak też zrobię, ale dopiero po wakacjach bo teraz karta jest mi potrzebna (wcześniej wyczytałem że w momencie prośby o wymianę stara zostanie zablokowana). I TAK, to złota Visa, czyli wszystko już jasne.

Odpowiedz
0 Lajków
krzysiolek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
01-08-2018
Wiadomość 25 z 27 (7 431 wyświetleń)

Re: Re.: Karty kredytowe bez funkcji płatności zbliżeniowych

[ Edytowane ]

A czy planujecie wprowadzić funkcję płatności zbliżeniowych do kart kredytowych dla przedsiębiorców ?

Jeżeli tak, to jest jakiś kalendarz ich wprowadzenia?

 

Ewentualnie czy jest plan wprowadzenia możliwości korzystania z kart kredytowych dla przedsiębiorców przez GPay?

Odpowiedz
0 Lajków
__arti
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
5
15-09-2016
Wiadomość 26 z 27 (5 428 wyświetleń)

Re: Re.: Karty kredytowe bez funkcji płatności zbliżeniowych

[ Edytowane ]

__arti Wydajemy karty kredytowe dla przedsiębiorców od sierpnia 2018 r. Dotyczy to nowych i odnowionych kart. 

Jeśli masz kartę bez tej funkcji, to zadzwoń na całodobową infolinię pod numerem 32 357 00 12.
Zareklamujemy Twoją kartę. Do 8 dni roboczych otrzymasz nową, zbliżeniową kartę. 

Do do Google Pay - analizujemy ten temat. Dzisiaj nie możemy potwierdzić konkretnej daty. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 27 z 27 (5 391 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy