Odpowiedz

klient z dg to klient drugiej kategorii

Ponownie chciałem skorzystać z promocji na kk i ponownie okazuje się że jako właściciel firemki mam gorzej niż moi pracownicy (gdym oczywiście ich miał)

Nie ma znaczenia fakt że bank ma moją pełną historię wpływów i wydatków, przelewy do zus i us, że mam ulokowane dość duże sumy przez platormę ing, z założenia jestem niewiarygodny i muszę donosić jakieś dokumenty. Jednocześnie na koncie firmowym sam ing oferuje mi kk  bez dokumentów i zaświadczeń. Gdzie tu logika ? Jak to się to ma hasła Liczą się ludzie ? Bo mi konsultant odpowiedział że takie są procedury

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
markobu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-04-2019
Wiadomość 1 z 4 (2 556 wyświetleń)

Re: klient z dg to klient drugiej kategorii

[ Edytowane ]

W przypadku, gdy wnioskujesz o produkty kredytowe, na każdym etapie możemy poprosić Cię o dodatkowe dokumenty, które potwierdzą Twój dochód. Niezależnie od tego, czy na konto w naszym banku wpływa Twoje wynagrodzenie, czy prowadzisz konto dla firmy. Przykro mi, że odebrałeś naszą prośbę o dodatkowe dokumenty w ten sposób. Zachęcam Cię do dostarczenia ich i skorzystania z naszej oferty oraz promocji. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 523 wyświetleń)

Re: klient z dg to klient drugiej kategorii

Tak rozumiem że bank może poprosić o dodatkowe dokumenty niemniej widze przycisk Tak chce kartę bez dokumentów i zaświadczeń oceniam prawdopodobieństwo na dość nikłe. Taki przycisk nie wyświetla się każdemu tylko tym którzy spełnili odpowiednie warunki. Zresztą miałem wiele kart i większość brałem w takiej uproszczonej procedurze

Natomiast chciałem w sumie zwrócić uwagę 2 rzeczy

- na  koncie firmowym oferujecie mi kartę i nie wymagacie dokumentów czyli rozumiem że ocena biznesu jest pozytywna a jako klientowi indywidualnemu chcecie żebym donosił jakieś dokumenty firmowe

- tracicie prowizje bo końcu docenię citi że utrzymuje mi kk dożywotnie bezpłatnie mimo braku transakcji

Odpowiedz
0 Lajków
markobu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-04-2019
Wiadomość 3 z 4 (2 475 wyświetleń)

Re: klient z dg to klient drugiej kategorii

Dziękuję za Twoje spostrzeżenia. Zwrócimy na to uwagę. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 436 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy