Odpowiedz

Karta kredytowa - za dużo powiadomień

Czy da się jakoś wyłączyć choć częściowo powiadomienia dotyczące karty kredytowej?

Pytam, bo czuje się wręcz przytłoczony zalewem informacji od banku.

Najpierw powiadomienie, że zostało 5 dni do spłaty karty (i nieważne, że karta jest dawno spłacona przez terminem, przypomnienie zawsze przychodzi...).

Jeszcze gorzej to wygląda w dniu zestawienia karty kredytowej, bo przychodzą o tym aż trzy powiadomienia, tj. sms, powiadomienie push oraz wiadomość w bankowości. Jest to bardzo irytujące... Nie potrzebuję żadnych z tych powiadomień, bo dobrze wiem i pamiętam, kiedy i co należy spłacić.

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 029 wyświetleń)

Re: Karta kredytowa - za dużo powiadomień

Na ten moment nie można zrezygnować z części powiadomień o karcie kredytowej Emotikon: Smutny Rozumiem, że duża ilość powiadomień może być przytłaczająca. Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniej jednostki w naszym banku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
567
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 919 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Lift Your Nursing Schooling: Master Help for NURS FPX 4050, NHS FPX 4000

Presentation

Exploring the intricacies of nursing schooling can be overwhelming, particularly with the thorough requests of online classes and basic evaluations like NURS FPX 4050 Appraisal 3, NHS FPX

...

23-05-2024
Re: Wakacje Kredytowe 2024

Czy może już wiadomo coś na ten temat  ?

Nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie Emotikon: Smutny

22-05-2024
Re.: Brak możliwości dodania karty Visa do Apple Wallet na Iphone 15PRO

Tak, tzn tam mam dwie karty (obsługuje moje subskrypcje) a w Wallecie mogę dodać tyko Vise Revoluta a przy Visie ING pojawia się błąd karty.

22-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy