Odpowiedz

Karta Kredytowa

Witam.

Czy w dobie epidemii koronawirusa możliwe jest zamknięcie karty kredytowej online/podczas rozmowy z konsultantem bez koniecznośći odwiedziania placówki?

Odpowiedz
0 Lajków
barracuda76
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
26-08-2020
Wiadomość 1 z 6 (5 338 wyświetleń)

Re: Karta Kredytowa

@barracuda76 Jeśli posiadasz naszą bankowość internetową Moje ING, kartę zamkniesz w niej. Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość zawierającą treść
 

Oświadczam, że rozwiązuję Umowę o kartę kredytową nr…  (nr umowy kredytowej) ze skutkiem natychmiastowym i tym samym rezygnuję z karty kredytowej.

 
oraz wskazanie z jakich przyczyn nie jesteś w stanie działać zgodnie z umową. 

Wypowiedzenie możesz złożyć również telefonicznie, ale wtedy konieczne jest dostarczenie do nas podpisanego oświadczenia w oryginale (korespondencyjnie).
 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 6 (5 274 wyświetleń)

Re: Karta Kredytowa

Witam.

Wspomina Pan o rozwiązaniu w trybie natychmiastowym i podaniu przyczyn. A można w banowości elektronicznej zamknac kartę w normalnym trybie z 1 mieiecznym wypowiedzeniem?

Odpowiedz
0 Lajków
barracuda76
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
26-08-2020
Wiadomość 3 z 6 (5 270 wyświetleń)

Re: Karta Kredytowa

@barracuda76 opisane rozwiązanie zostało wprowadzone wyjątkowo - na skutek pandemii. To jedyne możliwe rozwiązanie, polegające na odstępstwie od zawartej umowy.. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 6 (5 268 wyświetleń)

Re: Karta Kredytowa

Może inaczej,proszę o jasną odpowiedź, jak dla 7 latka ;-)
Czy proponowana forma wypowiedzenia umowy o KK poprzez wiadomość w bankowośći internetowej w trybie natychmiastowym z jakimś wyjaśnieniem (to że nie chcę niepotrzebnie się narażać na ewentualne zakażenie jest wystarczającym powodem do zerwania umowy w trybie natychmiastowym?) nie ponosi za sobą konsekwencji finasowych dla mnie, czy też muszę się jednak udać do placówki żeby wypowiedzieć umowę w normalnym trybie, żeby nic mnie to nie kosztowało?

Odpowiedz
0 Lajków
barracuda76
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
26-08-2020
Wiadomość 5 z 6 (5 071 wyświetleń)

Re: Karta Kredytowa

@barracuda76 Powód do zamknięcia karty musi być przede wszystkim prawdziwy Emotikon: Szczęśliwy To rozwiązanie wprowadziliśmy na czas pandemii, myślę, że na podstawie tej informacji możesz wywnioskować, czy Twój powód jest wystarczający.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 6 z 6 (5 034 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy