Odpowiedz

Karta ING nie dociera

Dzień dobry,

zamówiłam pierwszą kartę do swojego indywidualnego konta ING i nie dotarła ona we wskazanym terminie. Zgodnie z zaleceniem zastrzegłam kartę i zamówiłam na infolinii drugą. Druga karta także nie dociera (minęły właśnie 3 tygodnie od jej wysłania). Zadzwoniłam na infolinię z pytaniem czy można zamówić kolejną kartę i wysłać ją rejestrowaną przesyłką. Dostałam informację, że za kuriera musiałabym dopłacić z własnej kieszeni 50 zł. Nie czuję się odpowiedzialna na to, że karty nie docierają, a ja jestem półtora miesiąca bez karty do tego konta, a na dodatek mam ponosić koszty za rejestrowaną wysyłkę. Co mogę zrobić w tej sytuacji, by w końcu uzyskać kartę do mojego konta szybko i bez dopłat z mojej strony?

Odpowiedz
0 Lajków
arkp_98
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-10-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 726 wyświetleń)

Re: Karta ING nie dociera

W tej sprawie skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do bankowości internetowej. Sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić, byś nie ponosiła dodatkowych kosztów.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
542
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 680 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje Kredytowe-weryfikacja banku

Bank nie wylicza dochodu i kryterium raty do dochodu. Nie prowadzimy też doradztwa w tym zakresie. Osoba wnioskująca odpowiada sama za wprowadzone we wniosku dane pod rygorem odpowiedzialności karnej.

...

19-05-2024
Re.: Wakacje kredytowe 2024 -dochód

Bony pieniężne między innymi na święta Wielkanocne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych są zwolnione z podatku dochodowego do 1000zl rocznie. Rozumiem że mam ich nie wliczać przy ustalaniu doch

...

19-05-2024
Re.: Wakacje kredytowe 2024 -dochód

Też chciałbym wiedzieć, czy już wiadomo czy to liczyć?

19-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy