Odpowiedz

Karta ING nie dociera

Dzień dobry,

zamówiłam pierwszą kartę do swojego indywidualnego konta ING i nie dotarła ona we wskazanym terminie. Zgodnie z zaleceniem zastrzegłam kartę i zamówiłam na infolinii drugą. Druga karta także nie dociera (minęły właśnie 3 tygodnie od jej wysłania). Zadzwoniłam na infolinię z pytaniem czy można zamówić kolejną kartę i wysłać ją rejestrowaną przesyłką. Dostałam informację, że za kuriera musiałabym dopłacić z własnej kieszeni 50 zł. Nie czuję się odpowiedzialna na to, że karty nie docierają, a ja jestem półtora miesiąca bez karty do tego konta, a na dodatek mam ponosić koszty za rejestrowaną wysyłkę. Co mogę zrobić w tej sytuacji, by w końcu uzyskać kartę do mojego konta szybko i bez dopłat z mojej strony?

Odpowiedz
0 Lajków
arkp_98
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-10-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 111 wyświetleń)

Re: Karta ING nie dociera

W tej sprawie skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do bankowości internetowej. Sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić, byś nie ponosiła dodatkowych kosztów.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
553
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 065 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy