Odpowiedz

Ile może trwać rozpatrzenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego ?

Biorąc pod uwagę że jestem waszym klientem od 20 lat a razem z żoną od 11 lat. I wszystkie nasze wynagrodzenia od początku wpływają na wasze konto. I bank ma pełne rozeznanie w sprawie naszych wpływów i wydatków. Pomimo tego za każdym razem muszę wypełniać jakieś oświadczenia o wydatkach i dochodach mimo że wasz bank wszystko to ma podane na tacy. Przed wyjazdem wakacyjnych dla bezpieczeństwa chciałem sobie zwiększyć limit na karcie o 1500 zł, i już prawie minął tydzień a bank dalej rozpatruje wniosek. No na Boga jestem waszym klientem od 20 lat. Ile mam czekać na rozpatrzenie wniosku ???

Odpowiedz
0 Lajków
grzegorz410
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
20-07-2019
Wiadomość 1 z 4 (8 674 wyświetleń)

Re: Ile może trwać rozpatrzenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego ?

Rozumiem, że ta sytuacja nie jest dla Ciebie komfortowa. Wnioski o podwyższenie limitu zadłużenia w koncie lub limitu karty kredytowej rozpatrujemy do 5 dni roboczych.

W każdym wniosku kredytowym wymagamy wskazania źródła oraz kwoty dochodu. Obliczamy go sami tylko w przypadku tzw. ofert na klik, które przygotowujemy dla klientów w bankowości internetowej.

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie otrzymasz od nas pozytywną decyzję.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (8 642 wyświetleń)

Re: Ile może trwać rozpatrzenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego ?

Przyznam szczerze że takie odpowiedzi się właśnie spodziewałem. Ze regulamin że protokół że zasady itp. A te kilkanaście lat posiadania konta u was niewiele znaczy. Po co mam pisać jakieś oświadczenie jeżeli bank dobrze wie od wielu wielu lat ile zarabiam i ile wydaje ? Takie rzeczy powinny być realizowane automatycznie a nie że czekam tydzień ( a przypominam że mamy XXI wiek ) aż ktoś wspaniałomyślnie raczy zajrzeć do mojego wniosku
Odpowiedz
0 Lajków
grzegorz410
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
20-07-2019
Wiadomość 3 z 4 (8 633 wyświetleń)

Re: Ile może trwać rozpatrzenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego ?

Czy mógłbyś sprawdzić sekcję: Dane i ustawienia/Zgody i oświadczenia?
Jeżeli masz wyrażoną zgodę na prezentowanie ofert i profilowanie - możemy zaproponować Ci ofertę na klik.
Pozwala ona przy minimum formalności skorzystać z naszej oferty.
Dotyczy to również zwiększenia limitu na karcie kredytowej.
Jeżeli jednak nie masz wyrażonej takiej zgody - nie możemy poinformować Cię o takiej możliwości nawet, jeżeli od 20 lat korzystasz z naszych usług 😌
Pamiętaj, że możesz także skontaktować się z nami na czacie w Moim ING.
Specjalista sprawdzi informacje w systemie.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 4 (8 569 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy