Odpowiedz

Ile może trwać rozpatrzenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego ?

Biorąc pod uwagę że jestem waszym klientem od 20 lat a razem z żoną od 11 lat. I wszystkie nasze wynagrodzenia od początku wpływają na wasze konto. I bank ma pełne rozeznanie w sprawie naszych wpływów i wydatków. Pomimo tego za każdym razem muszę wypełniać jakieś oświadczenia o wydatkach i dochodach mimo że wasz bank wszystko to ma podane na tacy. Przed wyjazdem wakacyjnych dla bezpieczeństwa chciałem sobie zwiększyć limit na karcie o 1500 zł, i już prawie minął tydzień a bank dalej rozpatruje wniosek. No na Boga jestem waszym klientem od 20 lat. Ile mam czekać na rozpatrzenie wniosku ???

Odpowiedz
0 Lajków
grzegorz410
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
20-07-2019
Wiadomość 1 z 4 (8 792 wyświetleń)

Re: Ile może trwać rozpatrzenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego ?

Rozumiem, że ta sytuacja nie jest dla Ciebie komfortowa. Wnioski o podwyższenie limitu zadłużenia w koncie lub limitu karty kredytowej rozpatrujemy do 5 dni roboczych.

W każdym wniosku kredytowym wymagamy wskazania źródła oraz kwoty dochodu. Obliczamy go sami tylko w przypadku tzw. ofert na klik, które przygotowujemy dla klientów w bankowości internetowej.

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie otrzymasz od nas pozytywną decyzję.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (8 760 wyświetleń)

Re: Ile może trwać rozpatrzenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego ?

Przyznam szczerze że takie odpowiedzi się właśnie spodziewałem. Ze regulamin że protokół że zasady itp. A te kilkanaście lat posiadania konta u was niewiele znaczy. Po co mam pisać jakieś oświadczenie jeżeli bank dobrze wie od wielu wielu lat ile zarabiam i ile wydaje ? Takie rzeczy powinny być realizowane automatycznie a nie że czekam tydzień ( a przypominam że mamy XXI wiek ) aż ktoś wspaniałomyślnie raczy zajrzeć do mojego wniosku
Odpowiedz
0 Lajków
grzegorz410
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
20-07-2019
Wiadomość 3 z 4 (8 751 wyświetleń)

Re: Ile może trwać rozpatrzenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego ?

Czy mógłbyś sprawdzić sekcję: Dane i ustawienia/Zgody i oświadczenia?
Jeżeli masz wyrażoną zgodę na prezentowanie ofert i profilowanie - możemy zaproponować Ci ofertę na klik.
Pozwala ona przy minimum formalności skorzystać z naszej oferty.
Dotyczy to również zwiększenia limitu na karcie kredytowej.
Jeżeli jednak nie masz wyrażonej takiej zgody - nie możemy poinformować Cię o takiej możliwości nawet, jeżeli od 20 lat korzystasz z naszych usług 😌
Pamiętaj, że możesz także skontaktować się z nami na czacie w Moim ING.
Specjalista sprawdzi informacje w systemie.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 4 (8 687 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy