Odpowiedz

INWALIDZKA KARTA DEBETOWA !!!

[ Edytowane ]

Witam od jakiegoś czasu jestem DYSKRYMINOWANY  przez to , że posiadam konto i kartę debetową w ING .

Brak możliwości dokonywania płatności przez internet na portalach : Booking , Ryanair oraz innych .

Sytuacja sprzed tygodnia 4 bilety lotnicze w dwie strony 1100 zł .

Próba płatności - nic !!!

II - Nic

.

.

.

IV nic 

na drugi dzień udało się za pierwszym razem za pomocą karty mojego dziecka z M BANKU ale ....!!!!!!!! BILETY JUŻ O 1000 ZŁ DROŻSZE !!!!!

Co na to zajefajny i beznadziejny bank ING ????

kto zwróci różniecę , nie mówiąc o nerwach ......?

Kolejna akcja 2 dni później z Booking - kwota nie duża ok 900 euro .....

I

II

III próba i cały czas w kontakcie z włacicielem obiektu , który sugeruje - "masz złą kartę , zmień limit , transakcja odrzucona " zaczyna się czuć jak złodziej rozmawiam z gościem i wmawiam mu , że teraz napewno przejdzie i nic .........nie przechodzi - limit na maxa .

Robie szybki przelw za 5 złotych w noim nie-KOCHANYM banku na konto córki - i cyk przechodzi za pierwszym razem z jej konta w M BANKU!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!SUKCES CO ZA BANK MŁODA WYBRAŁA , I JAKA KARTA WSZĘDZIE DZIAŁA - M BANK RZĄDZI !!! - a ja stary i głupi od 10 lat w tym nIeudaczynm ING banku - co robić .

Reasumując w odpowiedzi od banku - informacja żeby kontaktować się z Booking , Ryanair - bo to ich wina !!!!

Zrobiłem to RYANAIR - kosztowało mnie to jedynie 26 zł wiecie ile tam za minute liczą ?????

Z Booking normalnie i co pierwsze pytanie "karta z ING - ja odpowiadam oczywiście - "PROBLEM JEST PO STRONIE BANKU - MAMY CAŁY CZAS TAKIE SYTUACJE  "

To tyle - miło mi było z Wani być ale traktujecie klienta jak JEŁOPA !!!! nie przeszło - WAL SIĘ NA RYJ TO TWOJA WINA - MY JESTEŚMY OK ! - dosłownie !

Pozdrawaim i nie zostawię tego tak bo nie po to mam tyle lat konto w tym banku aby byc ru.....m na kasę przez Wasze 3 D SECURE , które nie działają jak należy .

Odpowiedz
0 Lajków
Cobyr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
14-05-2021
Wiadomość 1 z 4 (3 480 wyświetleń)

Re: INWALIDZKA KARTA DEBETOWA !!!

Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała Emotikon: Smutny Niestety przez Społeczność nie mam dostępu do danych w systemie, żeby to sprawdzić i wyjaśnić. W opisanej przez Ciebie sprawie, proszę o kontakt z naszą infolinią - 32 357 00 12 lub czatem w bankowości. Przyjmiemy odpowiednie zgłoszenie. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 437 wyświetleń)

Re: INWALIDZKA KARTA DEBETOWA !!!

[ Edytowane ]
Nie dam Ci lajka za tak pustą odpowiedź nie pisze tu żeby coś załatwić tylko jako przestroga dla tych co mają zamiar utopić swoje pieniądze w tak nieudacznym banku jak ING.
Nie wiem kim jesteś ale proszenie się o lajka to dziecinada i żenada . Równie dobrze mógłbym Cię poprosić oddaj mi mój stracony tysiąc...... A reklamację złożyłem tam gdzie trzeba, że a jak ją oleje ie to pojadę szerzej.
Domyślam się że jesteś Botem, a no chyba że ING takich pustaków zatrudnia co tylko o lajka potrafią prosić zanim zapoznają się z tematem....
Odpowiedz
0 Lajków
Cobyr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
14-05-2021
Wiadomość 3 z 4 (3 425 wyświetleń)

Re: INWALIDZKA KARTA DEBETOWA !!!

Dzisiaj pożegnałem sie z tym bankiem co oszukuje klientów i wmawia im , że to problem nie po ich stronie .

K O N I E C 

Wiem , że nikt się tym nie przejmie ale już mam dość banku , w którym nic nie funkcjonuje .

Odpowiedz
0 Lajków
Cobyr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
14-05-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 957 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy