Odpowiedz

Czas księgowania spłaty karty kredytowej

Spłacając kartę kredytową, zazwyczaj czeka się około 20 minut, żeby spłata została uznana/zaksięgowana. Jest to uciążliwe w sytuacji, jak pilnie potrzeba zapłacić kartą kredytową np. w sklepie, gdy limit karty jest w całości wykorzystany i uzupełnienie karty środkami trwa aż 20 minut czy nawet dłużej. Czy bank pochyli się nad rozwiązaniem tego problemu? Skoro przelew między rachunkami ING (konto rozliczeniowe czy oszczędnościowe) jest natychmiastowy, to co stoi na przeszkodzie, żeby tak samo było w przypadku kart kredytowych?
Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 1 z 5 (6 748 wyświetleń)

Re: Czas księgowania spłaty karty kredytowej

@Kuba Dziękujemy za Twoją opinię, przekazaliśmy ją do odpowiedniego zespołu. 

 

Przelewy wewnętrzne na rachunek karty kredytowej księgujemy na bieżąco, ale aktualizacja salda karty następuje z chwilowym opóźnieniem. Po spłacie karty przez Moje ING, dane karty muszą się odświeżyć, aby zaczytać aktualne saldo. Najprościej jest to zrobić poprzez wylogowanie się i ponowne zalogowanie. 

 

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (6 696 wyświetleń)

Re: Czas księgowania spłaty karty kredytowej

Po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu się, dane karty wcale nie odświeżają się i trzeba odczekać około 20 minut (logowanie tu nie ma znaczenia).

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 3 z 5 (6 652 wyświetleń)

Re: Czas księgowania spłaty karty kredytowej

Dziś sprawdziłem, że wylogowanie się i ponownie zalogowanie zadziałało jednak na korzyść szybkiego zaksięgowania spłaty karty kredytowej, choć jak wcześniej pisałem, nie zawsze to działa.

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 4 z 5 (6 594 wyświetleń)

Re: Czas księgowania spłaty karty kredytowej

@Kuba Aktualizacja salda powinna nastąpić po chwili. Proszę, napisz do nas w tej sprawie przez wiadomość w Moim ING - sprawdzimy to dokładnie po stronie systemu Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 5 (6 536 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy