Jak inwestować

Odpowiedz

Re.: Nie działające konto maklerskie.

To jakies zarty sa ? ponad 3h trwania sesji i brak możliwości zalogowania sie do maklera ( zakladka makler zniknęła)

Odpowiedz
0 Lajków
Greg_1986
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-12-2020
Wiadomość 21 z 27 (4 203 wyświetleń)

Re.: Nie działające konto maklerskie.

5 godzin, druga awaria w tym tygodniu - cisza ze strony konsultantów - jeśli ktoś myśli o zakładaniu konta maklerskiego to zdecydowanie mogę z doświadczenia odradzić ING!!!

Persona
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
08-05-2020
Wiadomość 22 z 27 (4 141 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działające konto maklerskie.

@Persona działamy w trybie pilnym, aby przywrócić możliwość logowania. Wiemy jak to jest dla wszystkich istotne. Przepraszamy za utrudnienia

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 23 z 27 (4 132 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działające konto maklerskie.

Zapraszam do kontaktu pozewzbiorowyINGmaklerawaria@protonmail.com

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 24 z 27 (4 065 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działające konto maklerskie.

Tryb pilny wygląda tak, że makler nie działa, czat nie działa, a infolinia nie odbiera - pytanie jest konkretne - kiedy zostanie usunięta usterka, jak zostanie to rozwiązane na przyszłość, jak chcą Państwo wyrównać użytkownikom (zyski/strat) związane z brakiem dostępu do notowań?

Persona
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
08-05-2020
Wiadomość 25 z 27 (3 993 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działające konto maklerskie.

Wszystkie znane nam informacje udostępniamy tutaj: https://www.ing.pl/aktualnosci?news_id=1104777-problemy-z-dzialaniem-maklera-informacje-dla-klientow... Zachęcamy Was do sprawdzenia i zapoznania się z nimi.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 26 z 27 (3 799 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działające konto maklerskie.

Chcielibyśmy jeszcze raz przeprosić za awarię naszego systemu maklerskiego. W pełni rozumiemy niezadowolenie naszych Klientów z tego powodu. Dlatego dzisiaj podjęliśmy decyzję o:
- zwrocie opłat za prowadzenie konta maklerskiego od października tego roku oraz zawieszeniu ich pobierania do końca marca 2021 roku,
-  zwrocie prowizji za transakcje giełdowe od 1 listopada do 6 grudnia tego roku na wniosek Klienta, który można złożyć w systemie Makler.
 
Dodatkowo, tak jak informowaliśmy w sobotę, 5 grudnia br., nie pobierzemy prowizji za transakcje giełdowe do końca grudnia tego roku.
 
Wiemy, że to była trudna sytuacja dla Klientów Zdajemy sobie sprawę z tego, że nadwyrężyliśmy ich zaufanie. Dlatego do końca marca 2021 roku nie pobierzemy opłaty za przeniesienie aktywów do innego biura maklerskiego, jeśli któryś z naszych Klientów podejmie decyzję, że chce się z nami rozstać. 
 
W Biurze Maklerskim powołaliśmy specjalny zespół do sprawnego rozpatrywania reklamacji. Pracujemy również nad szczegółowym raportem wyjaśniającym powody awarii oraz przedstawiającym proces przywrócenia działania systemu maklerskiego. Spodziewamy się, że może to potrwać kilka dni ze względu na konieczność przeprowadzenia analizy z zewnętrznym dostawcą tego systemu.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 27 z 27 (3 661 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy