Jak inwestować

Odpowiedz

Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

[ Edytowane ]

Dzień dobry,

proszę o informację jak przenieść akcje z konta maklerskiego ING na konto maklerskie w innym banku? Jak długo trwa transfer?

 

Pozdrawiam

joanna2323
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
03-12-2020
Wiadomość 1 z 8 (5 997 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

jeżeli nie ruszą do 9 rano idę do MBANKU
Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 2 z 8 (5 992 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Prosze równiez o info jak przenieść akcje. Ja już wam za dzisiaj dziękuję. Straciłem wiele fajnych firm na których zakup polowałem od kilku dni i dzisiaj po południu wszystkie miały wzrosty. Po drugie dzisiaj jest ostatni dzień na zapis IPO pcf!!!! Od rana żaden *** u was w biurze nie odbieral telefonu, ale jak macie targety do zrobienia to wiecie jak truć dupę przez telefon i wtedy wiecie jak się telefonu używa!!! Żądam odszkodowania
Odpowiedz
0 Lajków
Apollo_440
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2020
Wiadomość 3 z 8 (5 972 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

U mnie to samo PCF- wybrali najgorszy dzien. Masa ludzi sie odwroci, po tej awarii i niemożliwości kupna akcji na IPO.

Odpowiedz
0 Lajków
Panpawel
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
03-12-2020
Wiadomość 4 z 8 (5 950 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Odpowiedz
0 Lajków
grzcyg
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
17-07-2019
Wiadomość 5 z 8 (5 889 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Przeniesienie akcji trwa ok 12 dni (o ile zaczną odbierać telefony i przyjmą dyspozycje), prowizja tak jak pisali 1 proc. Nikt wam nie odpuści i nie zwolni z prowizji bo dla nich liczy się tylko kasa - w końcu to ich prezes zarabia 5 baniek rocznie za prowadzenie tego bałaganu.
Rozpatrzenie reklamacji, to zgodnie z regulaminem od 30 do 60 dni i ze względu na hipotetyczne straty, zostanie odrzucona. Może łaskawie was zwolnią z 1/30 opłaty miesięcznej za prowadzenie konta i napiszą sorry, jeśli będą mieli humor.
Najlepsze rozwiązanie na opuszczenie ING Awaria Bank, to poczekać aż ich spece po wyższej szkole gotowania na gazie, wyguglają w necie jak usunąć awarię i w końcu uruchomią aplikację - bo jak zauważyliście nie można nawet zrobić przelewu wolnych środków z konta maklerskiego, bo ono obecnie nie istnieje w systemie. 
Droga sądowa choć możliwa, jest bez sensu ale skargi do Rzecznika praw konsumentów i Komisji Nadzoru Finansowego jak najbardziej na miejscu. Na chwilę obecną naruszyli postanowienia Regulaminu usług maklerskich oraz Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 30 maja 2018 poz. 1112. Na bezpodstawne zablokowanie środków finansowych pewnie też się znajdzie paragraf.

MRX
MRX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
03-12-2020
Wiadomość 6 z 8 (5 842 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Skargę do KNF już napisałem. Zobaczymy co wyjdzie.

Odpowiedz
0 Lajków
Apollo_440
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2020
Wiadomość 7 z 8 (5 771 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Mam już dogadane - CDM PEKAO, prowizje trochę wyższe i konto 60 pln na rok, ale jak im powiedziałem, ze odchodze z ING to przyszły rok gratis.

Poza tym mają swietna platforme - eTrader. Kolega jest tam od paru ładnych lat i takiej awarii nigdy nie mieli. Poecam przemyuslec.

Apollo_440
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2020
Wiadomość 8 z 8 (5 765 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy