Jak inwestować

Odpowiedz

Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

[ Edytowane ]

Dzień dobry,

proszę o informację jak przenieść akcje z konta maklerskiego ING na konto maklerskie w innym banku? Jak długo trwa transfer?

 

Pozdrawiam

joanna2323
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
03-12-2020
Wiadomość 1 z 8 (6 051 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

jeżeli nie ruszą do 9 rano idę do MBANKU
Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 2 z 8 (6 046 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Prosze równiez o info jak przenieść akcje. Ja już wam za dzisiaj dziękuję. Straciłem wiele fajnych firm na których zakup polowałem od kilku dni i dzisiaj po południu wszystkie miały wzrosty. Po drugie dzisiaj jest ostatni dzień na zapis IPO pcf!!!! Od rana żaden *** u was w biurze nie odbieral telefonu, ale jak macie targety do zrobienia to wiecie jak truć dupę przez telefon i wtedy wiecie jak się telefonu używa!!! Żądam odszkodowania
Odpowiedz
0 Lajków
Apollo_440
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2020
Wiadomość 3 z 8 (6 026 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

U mnie to samo PCF- wybrali najgorszy dzien. Masa ludzi sie odwroci, po tej awarii i niemożliwości kupna akcji na IPO.

Odpowiedz
0 Lajków
Panpawel
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
03-12-2020
Wiadomość 4 z 8 (6 004 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Odpowiedz
0 Lajków
grzcyg
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
17-07-2019
Wiadomość 5 z 8 (5 943 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Przeniesienie akcji trwa ok 12 dni (o ile zaczną odbierać telefony i przyjmą dyspozycje), prowizja tak jak pisali 1 proc. Nikt wam nie odpuści i nie zwolni z prowizji bo dla nich liczy się tylko kasa - w końcu to ich prezes zarabia 5 baniek rocznie za prowadzenie tego bałaganu.
Rozpatrzenie reklamacji, to zgodnie z regulaminem od 30 do 60 dni i ze względu na hipotetyczne straty, zostanie odrzucona. Może łaskawie was zwolnią z 1/30 opłaty miesięcznej za prowadzenie konta i napiszą sorry, jeśli będą mieli humor.
Najlepsze rozwiązanie na opuszczenie ING Awaria Bank, to poczekać aż ich spece po wyższej szkole gotowania na gazie, wyguglają w necie jak usunąć awarię i w końcu uruchomią aplikację - bo jak zauważyliście nie można nawet zrobić przelewu wolnych środków z konta maklerskiego, bo ono obecnie nie istnieje w systemie. 
Droga sądowa choć możliwa, jest bez sensu ale skargi do Rzecznika praw konsumentów i Komisji Nadzoru Finansowego jak najbardziej na miejscu. Na chwilę obecną naruszyli postanowienia Regulaminu usług maklerskich oraz Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 30 maja 2018 poz. 1112. Na bezpodstawne zablokowanie środków finansowych pewnie też się znajdzie paragraf.

MRX
MRX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
03-12-2020
Wiadomość 6 z 8 (5 896 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Skargę do KNF już napisałem. Zobaczymy co wyjdzie.

Odpowiedz
0 Lajków
Apollo_440
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2020
Wiadomość 7 z 8 (5 825 wyświetleń)

Re.: Jak przenieść akcje z ING do innego Domu Maklerskiego?

Mam już dogadane - CDM PEKAO, prowizje trochę wyższe i konto 60 pln na rok, ale jak im powiedziałem, ze odchodze z ING to przyszły rok gratis.

Poza tym mają swietna platforme - eTrader. Kolega jest tam od paru ładnych lat i takiej awarii nigdy nie mieli. Poecam przemyuslec.

Apollo_440
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2020
Wiadomość 8 z 8 (5 819 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy