Bankowość internetowa

Odpowiedz
Highlighted

Przeniesienie akcji i pieniędzy z rachunku maklerskiego w ING na rachunek w DM BOŚ

Dzień dobry,

chciałbym zamknąć konto maklerskie w ING i przetransferować wszystko na rachunek maklerski w BOSSIE. Złożyłem już wniosek rejestracyjny w BOSSIE i czekam na ich odpowiedź. Już teraz chciałbym wiedzieć, jak dokładnie dokonuje się transferu akcji i pieniędzy z rachunku maklerskiego w ING na rachunek maklerski w innym banku oraz ile to kosztuje (czy dobrze wyczytałem, że opłata wynosi aż 1 % przenoszonych środków?). Byłoby fajnie, gdyby odbywało się to w trybie online. Proszę o możliwie dokładną instrukcję.

Odpowiedz
0 Lajków
grzcyg
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
4
0
17-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (339 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Przeniesienie akcji i pieniędzy z rachunku maklerskiego w ING na rachunek w DM BOŚ

Tak, opłata wynosi tyle ile napisałeś. Dyspozycję możesz złożyć:
1. Zadzwoń na infolinię maklerską - 32 357 00 32 - preferujemy tę formę ze względu na wyliczenie opłaty za transfer.
2. Możesz napisać wiadomość przez skrzynkę w module Makler.
W dyspozycji musisz już znać numer rachunku maklerskiego w DM BOŚ.
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
103
46
30-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (231 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Nie udało się pobrać danych WRP0000

Witam,
chciałam się dowiedzieć czy w ogóle są prowadzone jakieś prace w kierunku uruchomienia aplikacji dla każdego klienta? Mija już kolejny miesiąc kiedy nie mogę się zalogować do aplikacji na telefo

...

31-05-2020
Zmiana oprocentowania a harmonogram pożyczki

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie wpływu zmiany oprocentowania na nadpłatę pożyczki. Po ostatniej zmianie oprocentowania mój harmonogram nie uwzględnia kwoty nadpłaty... co się stało ze środkami? Poka...

31-05-2020
Re: Pomóż aktywować kod

Jeśli zamówiłeś kolejny kod aktywacyjny na naszej stronie internetowej, to wyślemy go pocztą na wskazany w systemie adres do korespondencji. 
Proszę, zadzwoń na naszą infolinią pod numerem +48 32 357

...

31-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy